bugün

yani belliydi.
nolcadı iktidar mı olacaktı.
Sandıktan 1 oy bile çıksa bizim safımız bellidir..
Fazla bile almış belediye seçimleri için. Bence başarılı.

Genel seçimlerde gidişata göre oy oranı değişir. Mülteci kaynaklı olaylar körüklenirse %7 barajını geçer.aksi durumda 2-2,5’tan fazla alamaz.

Aman banane, tengirle ümit Özdağ düşünsün.
Kendisini ispat edememiştir. Başarısız olmuştur. Yüzde 5 alsaydı başarılı olurdu. Nedeni ümit Özdağ.
seçimde üzüldüğüm tek olay budur. bu partinin kıymeti bilinmiyor. türkiye'nin en büyük sorununu dile getiriyor bu parti. bütçeleri sağlam olsa belki oy oranları daha yüksek olabilirdi.
Beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası
Daha yüksek oy alırlar diye düşündüm.
Lan onlarda burda zaten hahaha.
Seçmen yaşı 12 ye insin siz o zaman görün zaferi.
Alacağı oy zaten belliydi ama yine de ümit beyin olmayan bütçeye rağmen çabasını düşününce içim bi şe* oluyor... genel seçimlerde durumun daha farklı olacağını düşünüyorum. bakalım göreceğiz.

umarım sen de diğerleri gibi değilsindir.
Şuan için Türkiye genelinde yüzde 1.48 oranında olup 632 bin oy sayısına sahip olmuştur. ilk seçimine göre azımsanmayacak şekilde bir kitle kitle oluşturmuş ve oylarını almıştır. Zaman içerisinde çok daha iyi bir konuma geleceğimize inaniyoru. Zafer bizim olacak elbet.
Oy sayısı itibariyle 7. sırada görünen partidir.
Açıkçası daha yüksek oy almasını bekliyordum
Biraz hayal kırıklığına uğradım.
Sevdiğim parti; ama yerel seçim böyle işliyor. ilde Ekrem'e, ilçe ve belediye meclisinde iyi Parti'ye, muhtarlıkta Mitat Tekerlek'e oy vermiş biri olarak bunu söylüyorum :-).