bugün

Surileri gondermekten baska nesi vardir biri bana aciklarsa oy vermeyi dusunebilecegim hede.
Gerci basindaki zat daha imzaladigi gizli protokolu gizli tutamayip miti istemek gibi bir tezata düşmuştur ama neyse.
on numara beş yıldız siyasettir. ülkesinin geleceğini düşünen, bütçesi olmamasına rağmen harıl harıl çalışan bir partinin siyasetidir. ülkedeki tek gerçek atatürkçü partidir. onun bunun çocuğu badeci siyasal islamcıları, cihangir solcularını ve öşşexçi kürtçüleri kudurtur.
çirkef siyaseti.
@4 makarna sevmem. doğalgaz var.
güzel ırkçılık yapıyorlar hakları yenmesin.
kemalizm ve suriyelileri konuşmadıkları taktirde ortaya koyacak meseleleri yok, sorunlara çözümleri olmadığı gibi.
toplumda her hangi bir karşılığı olmayan partidir, görüldü, kanıtlandı.
Zafer partisi denmesi bile garip.

Ümit Özdağ dışında kim var?

3 kişi sayabilen var mı?
hitay, beyin özürlü gibi davranmanın özel bir sebei olmadığını düşünüyorum.
seni engelli bir birey kabul edeli çok oldu.
yazdığını mazur görüyorum. sıç ve bokunla oyna sen.
boka basmadan yoluma yürüyorum ben. uğraştırma beni, bak dalgana.
puştluk yapmadan yazabilmek özel bir yetenek gerektirmez, sadece bunu bil ve uygula.
yalan üzerine kuruludur. mısırlı tarihçi belgelerle dağıstan yahudisidir dmiş bunun üzerine ümit isyan etmiş mahkemeye vercem demiş sabır mahkemeye ver istersen habgi tv de istiyorsan canlı yayında hesaplaşalım belgelerle geleceğim demesine rağmen ümit hala sabırı mahkemeye verecek tv de canlı yayına çıkacak. bu olay yaşanalı 6 ay olmuştur ümiy neden sabır meşhurun tezini çürüttemedi yahudi değilim diyemedi ? herkes unuttu ben unutmadım.
Gerçek milli siyasettir. Türk düşmanı arapperest aktroller anlayamazlar.
Muharrem ince ve tanju ozcan'la birlikte Tr'deki tek gercekci siyaseti yapan partidir.
Kamile bekdemir var.
Sözgelimi dsp liderini seçimden önce gördük ve pat diye kayboldu. Dspyi destekleyen medya yok yoksa kkdan çok daha iyi bir hatip ve zeki bir adam.
Ümit beyide destekleyen medya yok.
Kk denen mahallede muhtar olamayacak kendi memleketi tunceli belediyesini almayı beceremeyen adam chpnin basinda yuzde 48 aliyor niye kk cok onemli bisey dediği icinmi? Kknın ekibimi var?
Chpnin parası ve destekcisi medya var o yuzden.
Önder bey ve umit beyi destekleyen borozan bir medya yok.