bugün

yılmaz özdil'in tcdd'ye veremeyeceği cevap olarak açılması gerekiyor. Bu kadar laftan sonra herhalde mevzuyu daha fazla uzatmadan kapatır gider. çünkü mevzu uzarsa daha da resil olması söz konusu. ben olsam öyle yapardım açıkcası.
birçok kemalisti intihardan kurtaracaktır.
(bkz: uyudun sanırım peki iyi geceler)
vermesine gerek yoktur.

kör ve şerefsiz olmayan herkes özdil'in haklı olduğunu bilmmektedir.
(bkz: tcdd nin yılmaz özdil e verdiği cevap/#16692588)
tcdd öyle inanıyorum ki birilerinin de abanın konuşun biz arkanızdayız demesi ile hem de hafta sonu saçma sapan bir işe girmiş ve bir köşe yazarından ne tepki verileceği bekleniyor dediğimizdir.
bu olaya şahit olan herhangi yabancı turist, ne kadar medeni diyalogların olduğu bir ülke, kurumlar jet hızıyla basına kendi sitesinden açıklamalar yapıyor, maşallah filan der oysa bu çok ender rastlanan bir şey.
devletin hükümete bağlı pek çok kurumu, hatta iktidar partisinin pek çok mebusu ve hatta yönetim kadrosu yetmedi başbakan daha da ötesi cumhurbaşkanı bile yüzlerce soruyu cevapsız bırakirken roc dili edebiyatı ile bir kurum sitesinden işgüzarlık yapmış.
adamın yerine olsam hiç cevap vermem tramvaycı feyzli abiler de apul apul yanıt bekler.
kem küm.
mırın kırın.
lami cimi.
pazartesi yazmadığı için, salı veya çarşamba günü verilecek cevaptır.
Bekleyelim...
Badem bıyıklıların ayar dediğı yalaka kurumun zırvası, yerini gerçek ayara bırakacaktır...
muhtemelen 'veremeyeceği' cevap olarak kalacaktır fakat o bu işten de yara almadan sıyrılmanın ve taraftarı kemalist tayfanın ruhunu okşamanın bir yolunu bulacaktır.

mesela salı günü, köy enstitülerini konu alan bir yazıyla çıkabilir okurlarının karşısına...
t.c.d.d... diye başlar.
sevgili tcdd haklısınız.