bugün

federasyon başkanı olması gereken kişi.

anca o zaman beşiktaşılar kurtulmuş olur kendisinden.
"gerekirse hiçbir kulüp avrupa kupalarına katılmaz" diyen kişi türkiye futbol federasyonu başkanlığına soyunuyor.

kulübü farketmeksizin her taraftar, gazeteci, spor adamı demirören'in beşiktaş'ı nasıl felakete sürüklediği konusunda hemfikirken kendisinin bu ülkenin futbolunun başına geçmesinden daha büyük bir felaket olamaz.

işte biz sporseverler olarak bu ülkede o zaman futbolu gerçek anlamda bırakırız. basketbol'u izleriz, zira orada rekabet daha iyi noktalarda...
(bkz: sen gelme lan ayı)
yarınki maçta kulakları BOLCA Çınlayacak olan kişi. Pfdk sağolsun ortam soğudu Ama yarın tepki görecek. Ama bu tepkilerin muhatabı olarak o, yine inönüde olmayacak.
Eğer tff başkanı olursa futboldan uzaklaşma sebebidir. Hiç uğraşman. Direkt basketbola geçerim. Futbola amatör branş derim. O kadar ciddiyim yani.
tff başkanlığına aday olan şahıs. beşiktaş'ın başından ayrılacak diyorlar. bu bir rüya olmalı, rüyada entry girmekte bi değişik hissettiriyor yahu.
Beşiktaş'ı bırakıp TFF'ye başkan adayı olacağı söylenen kişidir. Bu haber doğruysa ben kendi adıma 5 fakir doyuracağıma adak adıyorum aga !!
arkasındaki resim herşeyi anlatıyor. fazla söze gerek yok.
http://www.ntvspor.net/ha...zler-yildirim-demirorende
(bkz: hayırlı olsun)
(bkz: götümüz sağolsun)
beşiktaş içerisinde miladının dolduğunun farkına vardı. gerçekten sadece beşiktaş için değil türkiye için zararlı bir adam. allah'ın gücüne gitmesin, bu kadar değişik bir adam istense olunmaz. her neyse, beşiktaş'tan kurtuluyor diye sevinmek ayrı adının tff başkanlığı ile yanyana olması da tüyleri diken diken edici bir olay.

bu isim üzerinden üretilebilecek en hayırlı senaryo y.d.'nin emekli olup mexico city'de kahve üreticiliği yapmasıdır.
allah dualarımızı kabul etti. adam gidiyor şaka maka. ağlamak istiyorum.
beşiktaş'a verdiği zarar yetmedi sanırım... artık büyük düşünüyor... eğer tff'ye başkan olursa allah tüm futbolseverlere sabır versin.
beşiktaş başkanlığını bırakıcak olması güzel ama aması var işte tff başkanı olucakmış ya ilerde uefa sonra da fifa başkanı olursa ne bok yeriz?
yeter yıldırım demirören yeter.
bu adam şikeden beter.
taraftarı hasta eder.
bjk yetmedi tff nin başını da yer.
yeter yıldırım demirören yeter.

işte böyle bir yöneticidir.
futbol federasyonu başkan adayıdır.
tff başkanlığına aday olan kişi.

beşiktaş'ı soktuğu borçlarla kime emanet edeceği merakla bekleniyor.

bakalım bu başta demirören şahsi borçlarının altına elini kim sokacak?
Tff başkanı olması durumunda sanılanın aksine iyi yönetim sergileyeceğine inandığım, Demirören Şirketler Grubu ve Beşiktaş Jimnastik Kulübünün başkanıdır. Şimdiden hayırlı olsun.
beşiktaşıma hiç yakışmamıştı zaten, en başndan karşıydım.

bir aralar haluk ulusoy ve gs yalakalığı yapıp bizleri rezil etti. şimdilerde fenerbahçemiz diyerek ayrı bir kepazeliğe imza attı. klüp mü batacak? yeter ki gitsindir.
hiç unutmam, ahmet dursun, seba gitsin diye inönü stadının inlediğini. serdar bilgili'ye beşiktaş başkanıyken, beşiktaş tribünlerinin ana avrat sövdüğünü zaten herkes hatırlıyordur. evet tüpçü yıldırım yönetim tarzıyla hakikaten o koltuğu hak etmiyor ama, gelecek olan başkanın ne yapacağını da bilemiyoruz. (adettendir not: beşiktaşlıyım)
ilhan cavcavın dediğine göre yarın adaylığını açıklayacak olan. oh be. şaka gibi. kurtulduk bu adamdan sanırım ciddi ciddi. kutlamalar başlasın sözlük.
bu ateş bu töple sönmez sloganının öznesi.*
tüpçü demirören.
bir beşiktaş başkanı olduğu halde ezeli rakibine fenerbahçem şeklinde hitap eden bunun yüzünden kendi taraftarlarından bile büyük tepki alan, gerekirse 3-4 yıl avrupaya gitmeyelim şeklinde bir mantığa sahip başkan.
gerekirse 3-4 sene avrupa' ya gitmeyiz diyebilecek kadar geniş bir vizyona sahip tff başkan adayı. şaka gibi lan.
Fenerbahçeyi küme düşürmeyelim ama nasıl tiyatrosunda sıradaki aktör. Yok kamuoyunu oyalayalım unuturlar, mahkemeyi bekleyelim, yok play-off çıkaralım, yok yasayı değiştirelim, yok olağanüstü kongre yapalım, şenez erzik'i koyalım o düşürmesin, bunlardan hiçbiri tutmayınca sıraya geçtiğini düşünüyorum. Bu da olmazsa federasyon başkanlığına bir jonglör ya da fıçı üstünde yürüyebilen birini koyup dikkat dağıtıp bir de böyle deneyebilirler.
maalesef resmen aday olan kişi.

açıkçası kulüplerin çok büyük bir kısmının karşı çıkacağını düşünüyorum. şayet karşı çıkmayan olursa kendisi tff başkanı olur ve pamuğu türk futbolunun götüne tıkar.

açık söylüyorum; aziz yıldırım'ın başkan olmasını isterim ama bu adamın başkan olmasını istemem.