bugün

Kk'nin helalleştiklerinden biridir.

görsel
Siyasal islamcıların ve kürtçülerin davar gibi güttüğü Cihangir solcusu. Has pkk sevicidir. Zaten bu grupların ortak özelliği de Türk ordusuna düşmanlıktır.

Kendisinin bir tweeti: Ben TSK'nın öldürdüğü PKK'lılar için üzülüp yazı yazıyor ve yargılanıyorum, siz de cesaret edip sesinizi çıkarın artık.. o zaman seni pkk'lılar gibi öşek cennetine yollayalım yıldıraycığım?

"Apo'nun mektubu cuma hutbesinde okunsun."

Bir yazısında geçen cümlesi: Suriye iç savaşında Suriyeli Kürtleri örgütleyen, silahlandıran, onlardan bir ordu oluşturan ve yöneten esas örgüt PKK.

Pkk'ya ordu demiş. Bir terör örgütüne ordu demek nasıl bir soysuzluktur? Yalnız bu cümlesinde dolaylı yoldan pkk'nın kürt terör örgütü olduğunu söylemiş. Zaten bu bir gerçek. Bunu reddeden sadece hayalperesttir..

Ayrıca, kendisi sözde Ermeni soykırımını kabul etmemizi istemektedir. Ben de senin ermenistan'a postalanmanı istiyorum Yıldıray Oğur..
Türkiye'nin en iyi köşe yazarıdır.
Bir başka kabataş yalancısı. Karar da yazmakta kendileri. Ne mal olduğunu az çok takip eden bilir.
Bugün itibariyle Türkiye Gazetesi'nden kovulan yazar.
(bkz: Cem Küçük)
(bkz: satılık kalem).
vatan hainidir.
Allah için ermeni soykırımını kabul etmemizi söyleyen, biz "inkar ettikçe günah sayacının aleyhimizde işlediğini" beyan ederek, ermenilerin uşaklığını, islam'ı kullanarak yapan bir vatan haini. katli vaciptir.
bizim buralarda o camiyi ateşe verirler.
"aponun mektubu cuma hutbesinde okunsun" diyen şerefsiz.
türk ordusuna kumpas kurmak üzere taraf'ta yaptığı haberler ve yazdığı yazılar neticesinde hakkında 52 yıl hapis cezası istenen genç sivil.

hahahahahahahahlol yıldıray fanila al bolca. kullan at yaparsın.
gün içinde habertürk'ten kovulan balyoz kumpas davası sanığı. ceren'i de kovmuşlar.

parantez öyle değil böyle kapatılır yıldıray bey. bunları öğrenin.
güzel bir tahlil.

http://www.turkiyegazetes...yildiray-ogur/590975.aspx
saldıray mıdır? yıldıray mıdır? her ne haltsa ismi, bu "gazeteci" paçavrası için TDK sözlüğü orospu çocuğu maddesinin karşısına fotoğrafını koymalı bence...
silah bırakmak için öldüren bir örgütün çok acıklı bir hikayesi başlıklı yazısı okunmalı dediğim yazar.

http://www.turkiyegazetes...yildiray-ogur/587285.aspx
kullanışlı aptal. rahat rahat kullanabiliriz bu lafı kendisi söyledi bu tanımı kendi için.
(bkz: 17 ocak 2015 yıldıray oğur twitleri)
yalakalıkta level atlamış yazarımsı.

hangi kafayla yazabiliyorlar arkadaş. hangi kafa.

yahu nasıl bir vicdansızlıktır bu?

bu devletin denetimlerinin yetersizliği, işçi hayatını hiçe sayması.

ulan her şey gözler önünde.

ulan kuldan utanmıyorsunuz Allah'tan da mı korkmuyorsunuz.
imralıya apo'yu ziyarete gidecek gazeteci.
recep tayyip erdoğan severdir.

görsel
hayatının sonuna dek şu pozuyla hatırlanacak kiralık kalem...

https://twitter.com/tugba...status/446610022500671488
artık türkiye gazetesi'nde yazan kişi. ilk yazısı benim dedem de okurdu bu gazeteyi aslında bir severiz türkiye'yi islamcıları falan filan üstüne yağlamadır.

Dedemin gazetesi nasıl benim gazetem oldu ?

http://www.turkiyegazetes...C4%B1ray-ogur/575794.aspx
twitter hesabında milletvekillerine verilen ayrıcalıkları savunan sakil. abi ben kızmıyorum vekillere, esas bu vekillere o cüreti veren bu ve bunun gibi satılmış riya ar namus yoksunlarına kızmak lazım. lan adam daşşak geçer gibi, halkın politikaya katılımını teşvik etmek için bu değişiklikler yapılıyor diyor. zamanında şevki demişti getir karını da eşitliği sağlayalım pezevenk diye. ben de diyorum ki halk göndersin trafik cezalarını onları da sen öde eşitliği sağlayalım p.venk diye. aslında bu ve bunun gibi düzen yardakçılarına çok galiz küfür edesim var da neyse...
twitter hesabından devamlı olarak karadenizin ve bilhassa kastamonuluların süreç hakkındaki mutluluklarını paylaşan akil.

sanırsın ki tüm kastamonu bugünü bekliyormuş. hepsinde bir mutluluk, bir heyecan... bir de "kastamonulular biji apo diye bağırarak sürece olan inançlarını gösterdiler" derse tam olacak.

şöyle bir şey yazmış twiterrda:

"çanakkale'de en çok kayıbı veren şehir de istiklal mahkemelerinin en çok idam kararı verdiği şehir de kastamonuymuş."

ne demek bu? bitmedi atatürk'e, cumhuriyete, cumhuriyet kurulurklen alınan kararlara sataşmalarınız.

şartlar ne gerektiriyorsa cumhuriyet kurulurken, o yapılmıştır yıldıray efendi! sen git de yoktan varedilen, asıra yaklaşan cumhuriyete değil, on yıllık iktidarında başımıza ne çorap ördükleri belli olmayan efendilerine bak önce.
gazeteciliği bırakmış , akp'ye her konuda destek çıkmayan herkesi terörist, ergenekoncu, baasçı vs. ilan etmeye başlamış köşe yazarı, düşkün liberal,akıl fukarası, kofti demokrat.
Ahmet Altan'ın 'bizim elimizde yetişmişti' diyerek kendisine MUHALEFET EDEN Yıldıray'ı KÜÇÜMSER tarzı, çok çirkin değil mi ya?

Bizim memlekette STANDART bir ihtiyar adam tavrı bu. Ahmet Altan bu tür standartların iSTiSNASIDIR sanıyorduk;
meğer kalıbının adamı DEĞiLMiŞ...

http://www.medyamanyak.co...yorum-sayin-patronum.html