bugün

erkekler için bütün sene kavga edeceğinin kadınlar için bütün sene taciz edilceğinin göstergesidir.
geleneksel taksim, yılbaşı tacizi organizasyonuna bizzat yerinde katılmak demektir.
rahatsız edileceğinin garanti olduğu her an tetikte olunan bir ortamda eğlenmeyi eğlenmek sayıyorsan yapılası aktivitedir.
tıklım tıklım insanımsı kitleler arasında eğlenem çabası göstermektir.
kötü bir senenin başlangıcına delalettir...
yılbaşını taksimde girmek artık bir şarkirt davranışıdır. *
(bkz: ele göte parmak)
Taksimdekilerin size girmesi ile sonuçlanıcak hadise.
tecavüze uğrayanlar için ise sözlükte başlık açmak olabilir.
fordçuların hışmına uğrayacaktır. aman diyeyim katil olunur.
bir bayan için çok tehlikeli eylemdir.
her yıl alışıla gelmiş olayları görmek, yaşamak demektir. bir toplumun pislik insanlarının ne kadar acınası durumda olduğunun da kanıtıdır..
erkek olsun kadın olsun giden kim olursa olsun yüzde 95 ellenmeye istekli olmak.
kadın erkek ayrımı olmadan fortculuğu meslek edinmiş tiplerin arasında yeni yıla girmektir.
bi sürü apaçinin içinde girilecek olan meydandır. şahsen ben izmirin gündoğdu meydanını tercih ederim.

(bkz: gündoğdu meydanı)
Kim nerde isterse kutlar ama ben kutlamak istemem. Bir ara taksimde bomba patlamıştı. Allah korusun ama yine böyle bir şey olsa can pazarı yaşanır o kalabalıkta.

Terör örgütleri halkı korkutarak onları evlere hapsedip sokağa çıkamaz hale getirmek ister. Bu nedenle inadına sokağa çıkıp korkmadan yaşamak lazım ama yılbaşı bunun için uygun bir gün değil bence.

(bkz: reina katliamı)
girilenin sadece yılbaşı olmayacağı girenin de sadece sizin olmayacağınız aktivitedir. oğlum bütün bağcılar esenler esenyurt zeytinburnu apaçileri orada. içmelerine de gerek yok 365 gün çakır kafa ile geziyorlar zaten. rohanlı görmüş ork sürüsü gibi tsunami hesabı üstüne çullanırlar dalga dalga erkek kadın fark etmeksizin.
Öyle bir zamanda öyle bir yere girmek ki bir daha çıkamamak ile sonuçlanabilir.
Ya da risk budur diyip dalın gitsin.
yılbaşına girermisiniz bilemiyorum fakat taksim size girer net.
kıroo in dı hauss diye bağırarak çılgınlar gibi eğlenmeyi gerektirir.
tavsiye etmem son zamanlarda keş dolu oluyor

teşvikiye, beşiktaş veya kadıköy favorilerim.
(bkz: tacizlendiniz).
orada girmeyeceğim ama orada çıkacağım. sabah 4-5 gibi after pardiii...