bugün

maddi ve manevi yoksunluğunu göz önünde bulundurup 'daha 1 ay var yeaa' rahatlığında olan öğrenci tipidir. biri bana bi plan yapabilir mi!
yılbaşı kutlamayacak üniversitelidir.
ailesinden, arkadaşlarından uzakta, gurbette olduğundan bu seneyi çekirdek çitleyip film izleyerek geçirecektir.*
genelde evde party yapacağız hayaliyle yaşayıp,televizyon karşısında 3 bira içen tiptir.
oda arkadaşları şimdiden sevgiliyle buluşma planları yaptığından yılbaşına büyük ihtimalle önünde bilgisayar, bir elinde cips diğer elinde kolayla yalnız girecek öğrenci tipidir.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
(bkz: ay yazık ya)
yılbaşı özentiliğine inanmayan mantıklı öğrencidir.
sikime takmayacağım önermedir. ne farkı var o günün ki yani ?
02 OCAKTA finalleri başlayacaktır.
yurtta mal mal takılmaktansa evine gidip televizyon karşısında uyuklamayı tercih etmektedir.
sınavı olan öğrencidir. gerçekçidir. ona buna para harcamayacak durumda olunan öğrenci fakirliğini ziyadesiyle yaşamaktadır.
çukurova üniversitesindedir.

2 ocağa final koyan zihniyetin kumpasına kurban gitmiştir.

bu final tarihlerinin düzenlenmesinde bile kumpas olduğunu düşünüyorum, sırf biz eğlenmeyelim, 2 satır içmeyelim diye ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar anasını satayım.

ama onlara inat, gidip eğleneceğim, içeceğim amk.
plan yapmasa bile yılbaşı eğlencesinin kralını yaşama olasılığı mevcut öğrencidir. birkaç kankasıyla beraber bi nişantaşı, bi istiklal, bi de bebek yapmaktan daha kral yılbaşı kutlaması ne olabilir ki?
vizelerin berbat geçip finallerin 9unda başlaması ...
yılbaşının ertesi günü finalleri başlayacak olan üniversitelidir.
plan yapmak için düşünmeye vakti olmayan üniversitelidir.
bu öğrenci izmir'deyse ve hala plan yapamamışsa ya sevgilisi yoktur ya da arkadaşlarının hepsinin sevgilisi vardır. bunların ikisi için:

(bkz: ben) ~~yine yalnız
bilinçli olarak yapmıyor olabilitesinin yanında, yapamama sebebi ya maddi durumdur yani parası yoktur içip, sıçmaya ya da okul muhabbeti vardır diyeceğim ama sınav olması yılbaşının bokunu çıkarmaya engel değildir benim gözümde, o yüzden yılbaşı planı yapamamasının tek sebebi kutlama istememesidir, vallahi kendimden biliyorum,asdfghjklşii.
fakir ve yalnızdır. yılbaşı birasız geçmez.
çalışıyor da olabilir ve o günkü mesai ona denk gelmiştir.
aldığımız duyumlara göre günahmış da zaten yapmasın daha iyi.
yılbaşı neden kutlanır ki tam olarak? sorusunun cevabını bilmiyor da olabilir.
sınavı ya da parası olmayan, en kötü ihtimalle yalnız yalnız evde geçirecek üniversitelidir. e hadi o da olmadı abi ya da abladır.
arkadaşlarının sevgilileriyle yaptıkları planlara dahil edilmemiş üniversitelidir. 31 aralıkta bim'den market alışverişi yapacaktır.
benim gibi barda çalışması gereken üniversitelidir.

(bkz: yılbaşı gelmiş neyime)
"cash" eksikliği yaşayan elemandır.
2 ocak'ta finallerin başlama vuruşu yapılacağından zorunlu olarak plan yapamayan üni öğrencisidir.
yılbaşından hemen sonra finalleri başlayacak üniversitelidir. (bkz: yılbaşı yılbaşı dediğin nedir ki gülüm)