bugün

eşi ve çocuklarına olan sevgisi takdir-e şayan olan iyi kalpli kötü adam, başka deyişle hakan.
Nasil etkilendiysem o adamdan, kursat isminden igrenmeme neden oldu. Yil olmus 2013 hala kursat isminden nefret ederim. Bu durumu halletmem icin cocukluguma inilmesi sart. Ne kotu adamdi arkadas ya.
gülsüm milfini götüren kral adamdı.
Beni çocukluğum süresince uzun saçlı ve top sakallı insanlardan ve Kürşat isminden soğutan kötü karakter.
Dizinin başlarında kötü adam olup ardından iÇinden tam bir ebeveyn iyiliği Çıkan adam.
yılan oğludur. babadan oğula nesil bunlar. evet.
gülsüm'ün kafasına silahı dayayıp, ben yılanların efendisiyim memoli, yılanların efendisiyim diye haykırışı unutulmazlar arasında yerini almıştır.
ses tonu ile insanı rahatsız edebilecek iyi bir oyuncuydu.
Dişleri aklıma geldi tövbe est.
memoli'den sonra en sevilen, en bilinendi.
görsel
bu adam dizideki karakteriyle, tipi ve hareketleriyle bana hep ibne gibi gelmistir. Tabi o zamanlar icin iyi performansti sozluk.
gülsüm'le hep roket takımı gibi olduklarını düşünürdüm.

Benzerlikler bayaa mevcut.
dudakları kadın budu köfte kıvamında olan karakterdi.
efsanenin dibidir yavşak bir kötü adam görüntüsü sergilerdi zamanında bu abimiz, biz o zamanlar küçüktük dünya daha kirlenmemişti.
Türk dizilerinin hicbirinde esi benzeri olmayan psycho.
saçları yüzünden ayrı bir korku salan adam. bakış falan böyle, garip yani insanın içine işliyor.
televizyon ekranlarının gördüğü en sinsi tip. adamın suratından hainlik akıyordu lan. evet.
çok pis serbest çağrışıtır.
(bkz: adam pisliğin teki çıktı rıza baba)
(bkz: yılan hikayesi kürşat)

az arayın amk yaa, benim de butun kufurlerımın gunah keçileri sız oldunuz amk. arayın az arayınnn.
cadı sila ve yanındaki timsah gibi gülsüm ile kürşat abimizde öyleydi. evet.
gerçek adı tunca aydoğan'dır, gayet güzel ve akıcı bir türkçesi vardır.
türk dizi tarihinde ki kötü adam karakterini iyi oynayan ender oyunculardandı.
Efsane olan kürşattır. Unutulmaz adamdır.
yılan suratlıydı. türkiye'de batman filmi çekilse joker'i bu adamdan daha iyi oynayacak kimse yoktur.