bugün

ezikliktir. sozlukte de cok var bunu yapan. hahaha
(bkz: Başbakan a karşı olan herkesi desteklemek)
yüzde 50 oy alan adamın hala olduğu yeri hazmedememesinden kaynaklanıri
bizde onu sectik ama hazmedemiyoruz. nitekim ota boka saldırıyor.
iki dakika vakur ol, büyük ol, ağır baş, derviş meşrep ol.
milet önünde saygı ile eğilsin.
kasımpaşa züppesi gibi her hareket edene ateş etme.
yüzde 90'nın üzerinde oylar alan saddam ve kaddafi'nin başına gelenleri düşünürsek rte'nin sonu daha da beter olacak diye düşünen kişinin hazımsızlığıdır.
aynı zamanda %50 oy alamayan adamı hazmedememektir. nereden baktığınıza bağlıdır. tabi diğer oylar bölündüğünden hazmetmek gerekir. sonuçta halk ne istiyorsa o olmuştur. ama diğer %50 diye düşünmemek lazım. onların seçtikleri de mecliste yani, dert etmeyin bu kadar. siyasete bu kadar kafa yoracağımıza tarihe falan yoraydık göktürk 121212 yi atmıştık 12 aralık 2012 de...
suserliktir.
loserliktir.
neredesiniz arkadaş kime sorsak ben değilim diyor. ah bir de ben varım diyen çıksa. saman altından yürütün suları.
iki kişisiniz. çölde kutup ayısı sizi yakalıyor. ayı kimi sikeyim diyor. yanınızdaki sizi gösteriyor. %50 oyla sikilen siz oluyorsunuz. hazmediyorsanız zevk almaya devam edin. edemeyenlere laf etmeyin.
Aslanın Olmadığı yerde eşeğe ormanlar kralı derler. hal böyleyken eşşeğin eşek oldugunu görmezden gelip aslan muamelesi yapılmasını beklemek dangalaklıktır. yalakalıktır.
(bkz: adam deyip boka değer kazandırmak)
benim. memleket bu durumdayken, hala olanlari hazmedebiliyorsaniz kusura bakmayin, o sizin midesizliginiz. iskembenizle mutluluklar.
%50 oy almış bir insanda onur yoksa, dürüstlük yoksa neye yarar? Yani sen illa çoğunluğu kabul etmek zorunda mısın? çoğunluk her zaman haklı mı çıkmıştır?
akp'ye oy ver bunca insan yanılıyor olamaz!
Bok ye! 10 milyar sinek yanılıyor olamaz!
adam olsaydı belki hazmedemezdik.