bugün

bigün gene metrobüsteyiz ..yok lan hikaye böyle değildi.

bugün metrobüsteyken ( heh şimdi oldu ) şahit olduğum bi olayı burdan aktarmak istiyorum. zangır zangır sıla dinleyen o tatlı mı tatlı o şirin mi şirin kız vardı ya hani , o yavrucak ın elinde adını buradan veremiyceğim bir kitap vardı ve okur vaziyette başını kitaba doğru yöneltmişti .Bende şu soruyu kendime sordum o an ' bu seste bu kitabı nasıl okuyorsun ? madem okuyorsun ve amacın kitapdaki anatemayı kavramak yada o olayın içine girmekse neden sesini biraz olsun kısmıyorsun ? yada neden o sesi 4 sıra arkadaki amca da duyuyor ? '. Belki 60 lı yaşlardaki yaşlı teyzeler gibi tepki vermiş olabirim ama gerçekten o ses seviyesinde o kitabı anlıyarak okuyorsan zaten ben malım yani .ben malım ki o müthiş yetenek yüce insana laf ediyorum.
kitabı anlamak için değilde "ben kültürün homuna godum" diyebilmek için yapmış olma ihtimali yüksektir. zira okudugunu cidden anlıyorsa müzigi dinlemiyordur. müzigi dinliyorsa okudugunu anlamıyordur. eger ikisinide yapıyorsa helal olsundur.
vardır böyleleri. inşallah unutursun unutursun sende sözü eşliğinde kitap okumak. ne ironi ama *
klasik müzikse eğer çok iyi gitmektedir.
dizilerde, filmlerde gördüğüm imrendiğim olaydır yahu.
nirvana il sınırı
nüfus: unknown
rakım: 10000

edit: güzelim entariyi ince espri anlayışları kıt olduğu için katleden iki (şimdilik) muhtereme selam ederim..
ya okudğunu anlamıyordur * yada müziği duymuyordur.
öss dönemi enigma yardımcı olur .
beyin bir yandan soruyu okuyup anlarken ,diğer yandan bilinçaltından gelen çatırtılarla çalışır.
eminem tarzı müziklerin eşliğinde tarih dersini çalışırken denemiştim bir keresinde. müthiş oluyor ulan! o faşist liderlerin yaptıklarını okurken eminem içimdeki coşkuyu yansıtıyor. nitekim kitabı bıraktığımda aldığım vahşi bir haz vardı. denenmeli!