bugün

telefonlara bakmayan o.çocuğu kargo. lan sabahtan akşama kadar evde bekledim ürün gelecek diye takip sitesinde teslim edilemedi yazmışlar. şubeyi arıyorum telefonu açmıyorlar. e ben kahin miyim be amına koduklarım nereden tahmin edeyim kargonun nerede olduğunu. sizde olduğunu bilsem gelip alacağım. dün gittim elim boş döndüm aktarım şubesi falan dediler. bugün bahaneleri ne acaba.

alanya/şekerhane denen lanet şubesi bu arada. ifşa da edeyim.
Paketleri asla evinize getirmeyerek farklı bir anlayışla çalışan ve kargoculukta çığır açan firma.
Aras kargodan sonra en karın ağrısı kargo şirketi. Arıyorum açan yok. Ya arkadaş bugün oraya buraya çıkmıyoruz diyen şirket mi olur.hava ateş gibi olmasa gidip benim şubeden almam 20 dakika. Amk para veriyoz getir şu kargoyu dağıtıma çıkmıyoruz ne demek.
Hayatımda gördüğüm en berbat kargo şirketi.

Ben ödemeli kargolarda hiçbir zaman ne bozuk para getirirler ne pos cihazı. Bakkal mıyım ulan ben?! Bozuk parayı nerden bulayım sana? Utanmadan kargomu vermiyor bir de velet. Ağzını kırıcam az kaldı biraz daha bu it gelirse.
bana denk gelen en hızlı kargo.
akşam izmirden sabah adanaya hemen teslim. internetten yaptığım alışverişlerde rekor hala yurtiçinde.
beter olsun dedirtir.
kargo şirketlerinin yüz karasıdır. oturduğum apartmanın altında da var bir tane. ne zaman gönderici ödemeli bir kargom gelse kesinlikle evime çıkarma zahmetinde bulunmuyorlar ama alıcı ödemeli oldu mu hemen eve teslim. kaç defa kavga ettim, pişkin pişkin bir şikayet numarası verip "buna konuş" bakışı atıyorlar. allah topuna tepesinden baksın.
kendi kendine tribe giren vasıfsız köpek çalıştırmayı adet edinmiş firma.
olaya gelelim,
bir ürün sipariş ediyorum ve bu elemanlar kargoyu eve getirniyor. buraya kadar her şey normal...
evde değilim, işteyim. dolayısı ile annem kapıyı açıyor, daha önce 1000 kere böyle ürün teslim edilmiş. buraya kadarda her şey normal.

sonra bu saftirikler anneme ürünü teslim etmiyorlar, tribe girip "şahsın kendisine teslim etmemiz lazım, kural böyle" diyip basıp kaçıyorlar.

aradım ürünü aldığım şirket olan boyner i böyle bir uygulamanız mı var? diye. hayır dediler.
bu yurtiçi kargoyu da totalde 3 kere aradım. 2 sinde böyle bir uygulamaları olmadığını söylediler. 3. sünde ise artık kendi köpeklerini korumak için olsa gerek "şahsın kendinden başkasına veremeyiz" dedi telefondaki vasıfsız eleman. "o zaman şu ana kadar 50 kere anneme teslimat yaptınız hepsinde suç işlediniz öyle mi?" dediğimdeyse kıvırdı haberim yok dedi, aç makbuzlarını bak lan o zaman?

neyse tez zamanda batmaları dileği ile.
ha iş inada bindi, köpek gibi getirip teslim edecekler o ürünü.
iş yeri adresimi verdim it gibi getirecekler it gibi. anıra anıra eşşşşşşşşek gibi getirecekler.
Bence bunların müşterileri evde bulamamasının sebebi yanlış evde yanlış müsteriyi bilerek sormaları.

Sizin evinize gelip mehmet efendiyi soruyorlar mehmet efendiye gidip sizi soruyorlar. Böylece kargoyu taşıyıp yorulmak yerine gün boyu arabayla geziyorlar. Temiz iş.
16 sında verdiğim siparişi hala bana ulaştıramayan aq kargosu.

Hayır bu hayvan nereye sıçacak?!

Şubedeymiş de dağıtım gününü bekliyomuş. Sıçayım böyle işe. Nasıl sinirliyim ya! Açan da yok telefonları.

Amk.
Üstteki yazarın kendisine klozet getirmesini beklediği kargo şirketi.
2 üstteki yazarın kedisi vardır, bir üstteki hanzoya duyurulur.

Sevmediğim kargo şirketi.
şans benden yana galiba kargolarda.o kadar alışveriş yapmama rağmen hiçbir kargo şirketiyle sorun yaşamadım.
tarak yemiş kargo şirketi.
Adresi bulup zile basmadan evde yoktunuz etiketi asan kargo şirketidir. Ha tabiki evi bile bulamadığı zamanlar oluyor. Şubeye telefon açıncada kargonuz yolda diye oyalayan kargo şirketi efenim evet.
Taşımacılık ve lojistik yapamayan bir kargo işletmedir. Çalışanlarının önemli bir kısmı çok kaba, müşterileri ile dalga geçen ukala, sinirli tiplerdir.
yogurtici deseler daha iyi olacak kargo bir kargoyu almak icin insani bu kadar sikintiya sokmak nedir bir o subesine bi o subesine giderek insanlara eziyet eden kargo .
her seferinde paketlerimi yanlış şubelere göndermeyi nasıl beceriyorlar anlamadığım şirkettir.
Kullanılmaması tavsiyedir. Şubedekiler yardımcı olmuyor ve sık sık karışıklıklar yaşanabiliyor.
Asla telefonların açılmadığı kargo şirketi.
genelde adrese gelmeye tenezzül bile etmeden "sizi adresinizde bulamadık" mesajı atan firma. illa ayaklarına kadar gideceğiz hazretlerinin.
müşteri hizmetlerini arayıp kurye istedim, hem de 3 gün üst üste, yine de kimse almaya gelmedi. kargo geliyor, ev şubelerine uzak diye yetiştiremeyince ekranlarına evde kimse yoktu diyorlar. madem yetişmedi adam gibi yazın orospu çocukları.
Bugün beni evde yakaladılar paketi vermediler abi yanlış gelmisizdir evde olmamaniz lazım diye.olm benim işte hilmijem dedim.sonunda aldım.

Tuhafs.
Şubeleri bir hengame içinde olan içine tükürdüğümün kargo firmasıdır.
Ne zaman kargom olsa mahallenin köşesine kamp kurup ben evden cikar cikmaz eve gelip beni evde bulamiyorlar heralde ne zaman kargom olsa subeye gitmem gerekiyor. E ne anladik kargo sirketinden bana kargomu getirmeyeceksen ne icin varsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar