bugün

Git gide daha da tacizlerini arttıran düşman komşumuzun savaş çıkartma olayı. Acaba olur mu böyle bir şey bir delilik yapar mı muamma bir durum.
Yüzmeyi unutttularsa olabilir tabi.

Var Bi hayalimiz inşallah Trakyadan gelmeye kalkarlar.
içimizdeki yunanlalilara sormak lazım
Sahneye alalım batı ozentilerini..
Tamamen siyaset .. NATO’dan yollayacaklar Yunan’larla bi müsibete girersek.
Yunan maşalı, ingiliz savaşıydı var olan yüz yıl önce. Olası bir yenisi de aynı şekil olur zaten. Tarih, öngörüdür. Her boku da bilmeyim be.
bir bok olmaz. çocukluğumdan beri dalaşıp duruyoruz karşılıklı.

ha bir gün iki taraftan birinin askeri tetiğe basar bak o zaman bilmem.
kardeşler arasında savaş mavaş olmaz.
amerika ingiltere siyonistlerin maşası yunanistanı kullanıp üzerimize salıyorlar.
Gerçekleşmesi olası bir ihtimal varsa eninde sonunda gerçekleşecektir.
-murphy kanunları bilmem kaçıncı madde.
Topu gelsin.
yunanla yunmayan hiç bir olur mu?
Gidişat savaş olacak yönünde ilerliyor.

Yunanistan'la ezelden beri sorun yaşıyoruz. Lakin son zamanlarda iyice sapıttılar. Özellikle ayasofya'yı cami yaptıktan sonra çok ileri gitmeye başladılar. Bu durumu bir türlü hazmedemiyorlar.

Hergün haberlerde yunanistanla ilgili sorunlar konuşuluyor. 200den fazla kez sınırlarımızı ihlal etmiş. Bi kaç gün öncede bizim savaş uçağına s300'le radar kilidi atmışlar.
Adamlar türkiye'yi savaşa çekmek için elinden geleni yapıyor. Amerika orayı boşuna silahlandırmadı.
Yunanistan'a destek veren çok ülke var. Onlara güvendikleri için kendilerini bir bok sanıyorlar..
Seferberlik olur mu diye korkuyorsunuz hissediyorum. Olmaz gibi duruyor ama rusyada da olmaz gibi duruyordu evet.
Dışarıyı biraz takip ettim de...
Artı rte o bir gece ansızın lafını hiç gereği olmayan bir yerde bir defa daha ve çok rahat kullandı...

Tam seçim öncesi savaş ölçeğinde değil belki ama kötü dalaşırsak şaşırmam.

Ancak... ulan zaten ayırırlar diye kavgaya girenler olur ya...

Normalde kardak krizi gibi araya girerler de...

ibneliğine bir kac hafta araya girmezlerse rusya benzeri yaptırım yersek siz o zaman seyredin krizi mrizi.

Biz türklerin bir huyunu dünya alem biliyor ki olur da bir kaç küçük ada alırsak sikseler geri vermeyiz, yediremeyiz milletçe kendimize diye.

O bir kaç ada da yaptırıma yeter "işgalci" görmeleri için.

Yoksa yenilecek değiliz öyle bir savaşta. Nato falan da girmez merak etmesin kimse.

Bir kahramanin, tekrar seçilmiş bir rte ve krizin olur... ölçeğini bilmiyorum.

inşallah benim aklıma gelen senaryo abd gibi ülkelerin aklına gelmiyordur.

Neyse.... bakalım.
Olursa nokta atışı olur bir kaç adayı alırız, yunanda arkasına bakmadan kaçar.
bu soruyu "joseph shomolo kuschca" ya sorun. her soruyu cevaplamaya talip oldu bugün.