bugün

Yapılması planlanan projeymiş .
(bkz: http://www.59haber.com/ha...valimanimujdesi-5363.html)

Ulan ben yozgatta belediye başkanı adayı olsam böyle bı vaatte bulunsam ki bulunmam da hadi bulundum diyelim hadi lan ordan yarram ne boka yarıyacak diye tepki alırım. Hatta biraz direnirsem (bkz: nuh demircan) dan dayak yerim, saat kulesinin oralarda.

Atıl duracak bi proje yaparlar talep olmaz öle mal gibi çürür artık.

Sen önce kırıkkaleyi geçince bozuk olan yolu bi becer. lan ben üniversiteyi kazandım 5 senelik üniversiteyi bitirdim memur oldum aq. daha geçen bi işim düştü gittik memlekete yerköye yaklaşınca bozuk, yozgat tan sorguna geçiyoz orada bozuk.

Tamam güzel yollar yapıp yiyonuz ama bizim yozgat tarafında yapan göt veren sadece yiyo bi boku beceremiyo ankaradan melih gökçeğe söleseniz gel sen yap diye belki gelir yapar, tamam pek paraya ihtiyacı yokdur şu durumda ama zaten ankara nın yarısı yozgat li,bi nebze ankaraya yatırım yapmış gibi olur.
sadece giden yolcu bölümü olan havaalanıdır. yozgata hala giden var mı ya.
Bir yozgatlı olarak yozgata bu saatten sonra yatırım yapanı silkeyim.
yapımına yakında başlanacak tesis.

görsel

(bkz: onlar konuşur ak parti yapar)
13 yıldır iktidar akp nin şimdi aklına gelmiş icraat . yozgat ki akp ye her seçimde tulum çıkarmış il. oy vermeyen

hakkariye havalanı yapılmış. ama yozgata daha yapılacak.

yozgat halkının salaklığı. nasıl oylar cepte. salla gitsin enayileri.
Bu işten hayır çıkmaz istanbul'dan ziyade Almanya'ya sefer düzenlenir oda yılda 2 defa ancak olursa olur. Turizmi hareketlendireceği düşünülmektedir. Yozgat'a bugüne kadar gelen bütün daire amirleri Sorgun yoluna hava alanı yapılsın karşısına da Organize Sanayii Yozgat'ı kimse tutamaz demiş ama bu proje hiç gerçekleşmemiştir.
bu işte bir çapanoğlu vardır.
Yozgatli gurbetcilerin nufusunun yozgat'ta yasayan yozgatlidan cok olmasi hasebiyle yapilmasi beklenen icraat. Fakat gelgör ki yillardir yapilacagi mevzusu sehir efsanesinden öte gidememistir.
görsel
her seçim aynı terane bıktık efendiler. Bıktık.