güzel projelerin üretimine imza atan "genç"liğini en önemli unsur olarak ortaya çıkaran medya ajansı.
büyük umutlarla staj başvurusu yaptığım fakat nazikçe geri çevirildiğim reklam ajansı. diğer ajanslardan farkı samimiyetleri ve sizi ezmek yerine adam yerine koymalarıdır kanımca.
Son 4 yılımı verdiğim ve şuanda o kocaman ailesinin bir bünyesi olarak mutlu mesut çalıştığım . Medya değil Gençlik iletişim Ajansıdır.
Türkiye'de en çok ödüle sahip genliç ajansıdır.
ortakantin adlı siteyi 1 milyon dolara satın aldıktan sonra ve balon olduğunu gördükten sonra çok pişman olduklarını düşündüğüm ticari zekanın önlenemeyen yükselişini sembolize eden şirket.
ofislerini, eğlenceli bir yaşam alanına dönüştürebilen, motivasyonlarının yüksek olduğuna inandığım ajans. üretken ekip. bol müşteri *

çalışanlarını deli gibi kıskandığımsa benim gerçeğim.
türkiye'nin sürekli reklam yazarı arayan (?!) tek ajansı. görüşmeye gittiğinizde de size bi brief verip, siz daha işe girmeden iş istiyorlar (?!!) ben tabiiki yapmadım. daha sonra reklam yazarı bir arkadaşımla sohbet ederken, bana kendisinin istenilen brief doğrultusunda iş yaptığını ve beğenildiğini söyledi. peki sonra diye sorduğumda yeni bir brief daha verdiklerini söyledi (?!!!)

arkadaş nasıl bir ajanssınız ki siz 3-4 yıldır bi yazar bulamadınız, yemeyin bizi.
adamlar iyi. mükemmel bir ofise sahipler ve çoğu insanın evine dahi gitmek istemeyeceği bir ortam söz konusu. merkez takım'a selam olsun. *
değerli yetenekleri kötü yöneten ajans. Kötü yönetimine rağmen gençliği sahiplendiği için süper markaları vardır. Bir de şahane çalışanları...