bugün

her an herkesin ba$ina gelebilecek olmasi gibi bugun ba$imdan gecmi$ hadisedir bu. beni mi bulur lan böyleleri diyerekten ba$lamak istiyorum..

aslinda ben carpmadim gerizekaliya.. önümde gidiyor, bende dalmi$im yürüyorum ve kiz giderken aniden durmu$, bir arkada$ini görmü$ konusmaya hazirlanirken arkasinda beni gördü. ' dannnggg'. kötü bir şey olmadi ama. cincel bölgelerimiz birbirine temas etmedi. sadece göğüs kismim sirtina değdi ve o gerizekali diye tabir edeceğim kiz sendeledi...

neden gerizekali ?

carpismadan bir saniye sonra kendimize geldiğimizde hemen kiza bakip ' özür dilerim, pardon' dedim.. efendilik edicez ya.. olm aslinda kizin sucu. neyse dedim ben özür dileyeyim ve diledim. ama büyük hata ettiğimi kizin ' neaaaa yapiiğğyorsssuaannn seeenn yaaaağğ' cümlesinden sonra anladim...

' ne yapiyorsun sen ya! '. sus lan bağirma..
' ne yapiyorsun sen ya! '. ' valla ne olsun bacim iş güc idare eder seni sormali...'

ne yapiyor olabilirim sence gerizekali ? amuda kalkiyorum, televizyon izliyorum.. ne yapabilirim ki mal. az önce sen önden gidiyordun, yolun ortasinda aniden durdun bende o ara bir şeye dalmi$tim ve senin durdugunu görmediğim icin sana carptim..

' ne yapiyorsun sen ya! ' lan bagirma carpacağim $imdi haa... $eytan diyor cek sacini caddenin ortasinda sürükle.. zaten öyle itici bir tipi var. böyle yecuc mecuc gibi kofik b ir tipe sahip her cücesi...

hayir ortada bir kaza var, niye büyüttün be gerizekali.. hamile mi kaldin, irzina mi gectim terbiyesiz...

böylelerini dövmek lazim.. evet sokağin ortasinda.
kelebeği çıkarıp "çizerim lan" demesidir.

-pardon...
-pardonuna s.çtırtma lan ayı!
-efendim?
-efendini yirim şimdi...
-hanfendi ne diyorsunuz siz!?
-(kınından çekilen kılıç sesini aklına getir, bi de kelebeğin açılış sesini. şimdi ikisini birleştir) çizerim lan!
-helal olsun!
kızın ayıp ettiği çarpışma durumu.
çirkef kız hareketidir. daha fazla sıçramaması için ortamdan hemen uzaklaşılmalıdır.
çarpıştıktan sonra malum artisliği yapınca ağzına çarpılası kızdır.