bugün

yolda giderken çarpışılan kızın artistlik yapması

her an herkesin ba$ina gelebilecek olmasi gibi bugun ba$imdan gecmi$ hadisedir bu. beni mi bulur lan böyleleri diyerekten ba$lamak istiyorum..

aslinda ben carpmadim gerizekaliya.. önümde gidiyor, bende dalmi$im yürüyorum ve kiz giderken aniden durmu$, bir arkada$ini görmü$ konusmaya hazirlanirken arkasinda beni gördü. ' dannnggg'. kötü bir şey olmadi ama. cincel bölgelerimiz birbirine temas etmedi. sadece göğüs kismim sirtina değdi ve o gerizekali diye tabir edeceğim kiz sendeledi...

neden gerizekali ?

carpismadan bir saniye sonra kendimize geldiğimizde hemen kiza bakip ' özür dilerim, pardon' dedim.. efendilik edicez ya.. olm aslinda kizin sucu. neyse dedim ben özür dileyeyim ve diledim. ama büyük hata ettiğimi kizin ' neaaaa yapiiğğyorsssuaannn seeenn yaaaağğ' cümlesinden sonra anladim...

' ne yapiyorsun sen ya! '. sus lan bağirma..
' ne yapiyorsun sen ya! '. ' valla ne olsun bacim iş güc idare eder seni sormali...'

ne yapiyor olabilirim sence gerizekali ? amuda kalkiyorum, televizyon izliyorum.. ne yapabilirim ki mal. az önce sen önden gidiyordun, yolun ortasinda aniden durdun bende o ara bir şeye dalmi$tim ve senin durdugunu görmediğim icin sana carptim..

' ne yapiyorsun sen ya! ' lan bagirma carpacağim $imdi haa... $eytan diyor cek sacini caddenin ortasinda sürükle.. zaten öyle itici bir tipi var. böyle yecuc mecuc gibi kofik b ir tipe sahip her cücesi...

hayir ortada bir kaza var, niye büyüttün be gerizekali.. hamile mi kaldin, irzina mi gectim terbiyesiz...

böylelerini dövmek lazim.. evet sokağin ortasinda.