bugün

kendileri referandumda "böyle bir şey ilk defa halkın iradesine sunuluyor, çok mutlu oldum. o yüzden evet diyeceğim" buyurmuştur.
ve bu cümlesiyle zaten hangi nitelikte olduğunu, bilgi birikimini, kültür seviyesine gözler önüne serdi. tebrik ediyoruz.

he yavrum ilk kez anayasa değişikliği referandumu yapılıyor. aferin.

unutmadan bi de "anayasa paketinde bazı değişiklikler yapılmış fakat yargıda pek bi değişiklik yapılmamış" da demiş. bi bravo da bu cümleye.

bu millet hangi maddeleri tartışıyor abi günlerdir ya, yargıyı akp'nin tekeline verme sorunuyla karşı karşıya olduğumuzdan bütün bu tartışmalar. aç artık gözünü bi be aç.

edit: "statükocu" dikta yanlısı tayfa iş başında. eksilerin devamını bekliyorum.
ya da şöyle bir şey bekliyorum
"salak ama göğüsleri güzeaaal"
42 yaşında hamile kalmayı başarmış biri olup 21 yaşında yani gelinlik denecek yaşta bir kızı vardır. Kızını evlendirse onun çocuğu olur yani torun sahibi olacak yaşta çocuk doğuracak .
50 cm boyunda, 3 kilo 530 gram ağırlığında bir kız bebek dünyaya getiren sanatçı.
deli mavinin hatırına saygı duyduğum şarkıcı ablamız.
önüne her gelenle kavga eden sinir bozucu kişi. şebnem ferah' ın yıllar önce okan bayülgen 'in programında kendisine verdiği ayar unutulmazdı.
antidepresan kullanıyormuş. ben anlamıştım zaten bi delilik olduğunu. allahın uyuzu.
O tiple nasıl o kadar yakışıklı bir kocaya sahip olduğunu herkese anlatması lazım.
(bkz: allah çirkin şansı versin)
(bkz: itici)
an itibariyle esin övet' i popo etmiş şarkıcı.
dün bir yılbaşı programında, babası dursun salkım ile kaliteli bir düet yapmıştır. görülmüştür ki, 43 yaşında olmasına karşın hala çok güzeldir.
tek rakibi seda sayan'dır.

http://magazin.milliyet.c....2012/1500459/default.htm
(bkz: deli mavi)
koca olaylarını falan bilmem de, iyi biridir kanımca.

yemek yerken şans eseri serap ezgü' nün programına denk geldim televizyonda. yeşim salkım sanırım sorunlu bir çocuğun maddi manevi tüm yükümlülüklerini üzerine almış, ailesine destek olmuştur. canlı yayına çıkmayıda reddetmiş, ancak serap ezgü' nün ısrarları üzerine canlı yayına telefonla bağlanmıştır.

helal olsun.
piyango şarkısı güzel şarkıcıdır.
sayısal loto şarkısı hiçte güzel değildir. çünkü öyle bir şarkısı yoktur.
veli efendi hipodromu şarkısı da hoş gibi. indirdim.
herkese tepeden bakan bir hali olan kadın.
birkaç koca daha eskitir gibi duran kadın.
hırs küpü.

sanırsın dünyanın en büyük sesi, sopranosu filan.

kendi kendine yorumcu dediği bir albüm yapmıştı diye hatırlıyorum.
ağır ol da molla.. anladın sen onu.
genelde işleriyle değil evlilikleriyle tanınır. kendisine yedi kocalı hürmüz'ü örnek almıştır kanımca.
bu kadar entry görünce yine boşandı sandım.
görsel
bitek bu ask seninle olmuyor şarkısını beğendiğim babamın bile her gördüğü zaman pislik dediği şarkıcı.
11. eczacılık kongresi münasebetiyle ankara rixos otel'de güzel bir performans sergilemiş güzel şarkıcı.sabah sabah bir de asansörde karşılaşmamız güzel bir tesadüf olmuştur. sözlüklerde 'havalı-kibirli' bir tip olarak lanse edilmesine rağmen şahsıma öyle bir izlenim bırakmamıştır.
güzelliğin gerçekten göreceli bir kavram olduğunu gösteren kadın. şahsıma asla güzel gelmemiştir, gelmediği gibi bir hinlikte sezinliyorum yüzünde.
Feyzanın üvey annesi. Necmettin'in ikinci karısı. Teoman'ın öz annesi. Necmettin sağ kolu Kerimin manitası. Yok artık denilesi.