bugün

eğer 80 90 kiloluk değilde baktıracak kızdır .
bursaspor taraftarıdır.

not: bu eşofman bursa'da acayip satıyormuş.
farklı olduğunu sanan kızdır. ama onlar heryerdeler. them.
zevksizlik abidesidir. madem yeşili seviyorsun boston celtics takımının şortları var çocuklar için üretilmiş onların büyük modelleri normal bir kıza çok rahat olur.

ha 100 kiloya yaklaşmışsanız göt, göbek büyütmekten başka birşey yapamıyorsanız buna mahkumsunuz. yok lan ne mahkumu giyme olsun bitsin ona vereceğin paraya kilonu fazla göstermeyecek çok daha orjinal kıyafetler alırsın.
basen bölgesi inAtla sağa sola genişlemeye çalışan kızlardir.
--spoiler--
ulus pazari gözlemciniz bildirdi.
sendeyiz sözlük.
--spoiler--
ohoo onun modası çoktan geçti beyler!
mağlumdur ki hatun kızımız trendy olmak için giyiyordu bu eşofmanı. beyaz t-shirt, kürk yelek de yardımcı parçalarıydı hatta.

ulan hem aynı şeyi giyip hem de tikky olunur mu, bari eda taşpınar'ı, ece sükan'ı falan örnek alın benzersiz olun biraz. nasıl bir beyin kıvrımınız var, açıp bakmak istiyorum.

ah bir de bu var konuyla alakalı:
(bkz: yandan beyaz çizgili yeşil adidas eşofman virüsü)
genelde kürk yelekle kombin edilen ve kendi bedeninin 40 beden küçüğü alınıp streç havasına büründürülen yüzdeki bi ton makyaj ve maşalı saçlarla tamamlanan stil kaymasıdır.
beyaz converse'leri ile voltran oluşturandır.
(bkz: uu beybi bir soğuma oldu bende)
kimse yazmamış, ilginç;

iğrençtir.
boston celtics'le uzaktan yakından alakası yoktur. varsa da bilmeden olmuştur.
iibf'li olan kızdır.
beyaz abercrombie sweatshirtle kombin ettiğinde muazzam olan kızdır.
genellikle can yeleği olarak tabir edilebilecek, kapşon kısmında tüyler bulunan yelekle kombine ederler.*
salaş giyinmeyi seven kızdır. candır.

eksileyen koyunlara mee deyip geçiyorum. işte bu kadar iradesizsiniz. dinlemiyorsunuz bile. aferin.
çok güzel görünenlerin çoğunlukta olduğunu bile bile bana göre itici olan kızlardır. geneli sarışındır.tikilerdir. götünün rahatına düşkündür. hiç şık değillerdir. topuklu ayakkabısını çekmiş dar kotlu kızı bunlara değişir misin şimdi sen?
altında bu bahsedılen eşofmanla saçlara "gelişigüzel topladım" imajı verılır..
spor ayakkabıyla kombin edılse bıle yüzdekı o yanaktan alna kadar uzanan turuncu allık neyın nesıdır anlamam...
böyle kızları siken var mı?
bence olmamalı...
alın en fazla evın bahçesine bağlayın...
bir ara her 3 kızın 35 i falandı.
genelde saç rengi karameldir.
orucu bozduracak kızdır.

edit: oha hepiniz mi bozdunuz lan orucu.
rahatına düşkün ve yeşil renk ile dikkat çekecek bir kızdır. saygı duymak lazım.
kol altı kıl yumağına dönmüştür bunların ıykkkkkkkkk.
giresunspor taraftarı kızımızdır.candır.
benim o ya. *
tanım: yeşil renkli adidas eşorfman giyerek, ne kadar zevk sahibi olduğunu gösteren kızdır.
edit: bu eksilere anlam veremedim. zevkler ve renkler tartışılmaz.
öyle öğrendim ben.
bir anda tükensindir. bıktık artık sizden, hem erkeğinden hem kızından. giymeyin artık yeter.