bugün

Yine imam yine imam artık şaşırmıyorum bu haberleri görünce.
Oha uykumda sikistim haberim yok nasil bir bahanedir.
şaşırtmayan olaydır.

gram şaşırdıysam ne olayım. öyle her yere imam hatip açarsan elin sapıklarına imam olup kendini kamufle etme şansı doğar işte.
işte bu devirde dinimiz ve imanımız böyle kişilerin eline kaldı.
Her zaman etek boyu tartışan vele vele veled i zinalar nerede ? Napmış kız kısa etek giyip davetiye mi çıkarmış.

Zihniyetini siktiklerim alın bakın adam imam ve tecavüz ettiği öz yeğeni.
haberi okumadım ama mağdurenin beyanı akla tecavüz hapı olarak da bilinen kimyasal maddeleri getiriyor yoksa öyle bir uyku yok.
imamsa normaldir. insan olsa duramaz.
solcularının imamları karalamak adına yaptıkları aspargas haberlerden biri. solcuların alayı keko her boka inanan güruh ülkeyi yönetebilirmi tabiki hayır. evet..
Din adamları ya da dindar gibi gözükenler de ki bu iğrenç olayların vuku bulmasında ki tek sebep kendilerini kandırmalarıdır. Öyle hadisler uyduruyorlar, kuranı o kadar yanlış yorumluyorlar ki sanki onlara tecavüz etme hakkı kazandıklarını sanıyorlar. Bunların günahını da sadece karşı tarafa atıyorlar. O öyle yapmasaydı böyle giymeseydi nefes almasaydı sıçarken ses geldi ondan tahrik oldum düzgün sıçsaydı ya kadar gidebilir. Dikkat ettiyseniz cinsiyet belirtmeden karşı taraf dedim çünkü bunların tüysüz ve parlak yüzlü çocuklardan da tahrik olabilme özellikleri vardır. Kısacası etrafında ki 100m² içinde herhangi bir dişi ya da baby face kimsenin bulunmaması lazım yoksa kendilerinde bu hakkı buluyorlar.

Dipnot: Tabi ki tüm din adamları ve dindarlardan bahsetmiyorum. Herhangi bir genelleme yapmadım.
Şer-i şerife göre bu şerefsizin cezası meydan yerinde idam edilip asılmak, cinsel organıda kesilip emzik gibi ağzına verilmesidir. ibreti alem olsun ki caydırıcı olabilsin. Gerçi bizdeki bazı geri zekalılar gidip başında selfi de çekerler..böyle salaklar bizde çoktur... olsun en azından aklı olan ibret alır hiç olmazsa..

isterse imamet görevi sayılan kutsal görülen bir vazifede çalışan bir diyanet görevlisi olsun hiç farketmez. Anlaşılan o ki Neticede tecavüz etmiştir. Mesleğine leke sürmüştür. Türkiyede maalesef hukuk sistemi ilahi adaleti temsil etmemektedir. Bu nedenle bu tip olayların ardı arkası kesilmez. Avrupada daha da beterdir. Orada yaşayanlar bilirler.
Maalesef din düşmanlarına fırsat vermiş
En çok bu noktada adama kızdım.

Yaptığı sey affedilmez tabi en ağır ceza verilsin.

Ve yapılan şey kişisel bı hata, islam'la alakası yok
Kaldı ki islam bırakın tecavüzü gayri meşru ilişkiyi bile yasaklıyor!
kimsenin suçunu diğer kimselere maal edemezsiniz .

suçlu cezası çeker diğerleri değil .

aç köpek gibi malzeme arayan din düşmanlarına bakmayın siz .

onların işi bu oldu artık .

malum mecburen . elleride ayaklarıda mahkum edildi buna .

aç köpek gibi arayacaklar tabiki .
-asıl o bana tecavüz etti! bkz; 00,01 ihtimalle babası değilim!!
hem tecavüzcü, hem sapık, hem tehditkar hem de orospu çocuğu. ulan kahpe evladı yemişsin bir bok, okuduğun duadan, kuran'dan, allah'tan da utanmamışsın kızın gibi olan öz yeğenine tecavüz etmişsin ve hamile bırakmışsın, üstüne üstlük de haklıymış gibi milleti öldürmekle tehdit etmişsin. beyinsiz orospu çocuğu. inşallah cezaevinde senin o götüne buldukları her şeyi sokarlar. sana en ağır cezayı vermeyen adalet de senin gibidir. o yüzden en ağır cezayı vermelidir hakim kendi kızını falan düşünerek.

edit: ayrıca erzurum'daki imamlar denetlenmeli, eğitimi araştırmalı ve sorgulanmalıdır. içinde imam ve ensest tecavüz olayları hep erzurum'daki imamlardan çıkıyor sebebi nedir? Bu kadar dinci bir memleketten ? bakın bu da diğer bir haber:

http://www.hurriyet.com.t...a-18-yil-istendi-25842521

sadece erzurum da değil. Bütün yerlerde imamlar zorlu bir eğitimden, testten geçirilmelidir. bir bok bilmeyen sapık orospu çocukları teşhis edilmelidir.
akabelidir. bu kadar.
ölüm sonrası alacağı huriler için deneyim kazanmaya çalışan müslüman, yeğeni müslüman değil ise ve savaş esiri ise ibadettir, bunu müho söylüyor.
Savunmasını okudum.
Tam imam savunması.
Bir " seytana uydum " dememiş.

Ona da ayıp etmiş.

"Ama Gerçek imam bu değil " mümintolarına konuyu bırakıyorum. Söz ve saz sizin.
Pedofilleri dindar sanmanın sonucu gelinen noktadır. Oysa Kur'an zandan uzak durun diyor. Kur'an'sız Müslümanlık olmaz dedik dedik dinlemediniz. Bu imam da zandan faydalanan pedofil ibnenin biriymiş işte. Tiz iğdiş edile!
ahlak dışı bir olay.
bu sefer cemaat osur muş imam sıçmış dır.
Sapıklığın belli bir yönü, tarafı bulunmadığını gösteren iğrenç durum. Her türden insan yapabiliyor bunu. nasıl bir ruh hali tabi benim aklım almıyor bu durumu.