bugün

kendi neslinin tecrübe ve deneyimlerini yeni yetişen genç ve toy erkeklere anlatmak, yaptığı hataları ve doğruları genç nesile aktarması bir görevdir.
sigaraya erken yaşta başlayınca hiçte karizmatik görünmüyorsunuz.
dünya kızların etrafında dönmüyor.
kendini ve etrafındaki kızları rahat bırak ki dünya dönüşüne hep birlikte ayak uydurabilin.
boş işlerdir. her erkek kendi askerliği yaşar. herkes kendi yaşamadan hayattan bişi anlamaz.
genç erkeklere tavsiye verilen seviyeye düşmeden, sakın evlenme.
sakin ol evlad'.
Kadınlarla iletişim kurarken derin bir nefes alıp, egemen konumlardan konuşmak yerine birlikte keşif yapmaya yönelin. Eşitlik ve işbirliği, kadınlar açısından Kim Kimi Yenecek? sorusundan çok daha önemlidir.

Kendi yaptığınız işlere eşinizi ortak edin. Sizde onun yaptığı işlere ortak olun.

Kadınlar herkes ikna oluncaya kadar konuştuktan sonra karar alınmasından hoşlanır.

Eşinizin sizi kontrol ettiğini veya sizin alanınıza mudahele ettiğini düşünebilirsiniz. Ama bu onun mahremiyet aramasından kaynaklanıyordur. Yaşam alanınızı bir miktar açın. Duygusal olarak size daha yakın olmasına izin verin. Gerçekten yalnız kalmak istediğinizde bu mesafe ihtiyacınızı daha anlayışla karşılayacaktır.

Önemli, değerli bir işi başaran bir kadını takdir edin. Çocuklarınıza bakan eşinize, bir başarıya imza atan bayan çalışma arkadaşınıza veya çalışanınıza söyleyeceğiniz takdir sözcükleri çok değerlidir.

Evde, yolda giderken veya kantinde şundan bundan konuşmak sizede iyi gelecektir.

Sizi üzen düşündüren veya kızdıran şeyleri kadınlara anlatmak hiçte bir zayıflık sayılmaz.

Eşiniz yada bayan bir iş arkadaşınız size birşeyler anlatmaya başladığında hemen Anladım! Tamam! diye kestirip atmayın. Kendinizi onun yerine koyun ve buna göre dinleyin.yenibirhedef.com.
üniversitede kızlar teklif etmiyo kardeşim onu bi geçicen. üniversitede liseyi, askerde üniversiteyi, işe başladığında hepsini birden özleyeceksin.

siktir et o yüzden takma bişeyi, abazalık yapma, bi efendi ol, keyfine bak sonra.
1- Bir erkeğin aşkı vücudundaki testosteron hormonu miktarıyla doğru orantılıdır. Ne kadar çok hormon o kadar şiddetli bir aşk. Evli erkeklerde testosteron hormonu daha düşük düzeydedir. Bilmem anlatabiliyor muyum? Sevgili erkekler aşkın esiri, kadının oyuncağı olmayın, bu sadece hormonlarınızın size bir oyunudur. (Not: Göbekli kişilerde testosteron miktarı azdır. Bu nedenle göbekli şahıslar kolay aşık olmaz.)

2- Bir erkek aşık olduğunda sözkonusu kadından başka şey düşünmez. "Tek derdi nasıl olsa da olsa biraraya gelebilsek" tir. Kadının üstüne bu kadar düşerseniz o da durumu anlayacaktır ve hafiften şımaracaktır. Şımarık kadınların kahrını çekmek zordur. Ayrıca gerek yoktur. Tabii ki ilgi gösterin, buluşun ancak olayı birazcık zamana bırakın. ilk buluşmadan sonraki 4 gün kadını hiçbir şekilde aramayın. (Dolaylı olarak kadınlara meşaz: adam sizi aramıyorsa, buluşmaya çalışmıyorsa unutun gitsin, size aşık değildir. Dert etmeyin hiç! Başka annelerin de güzel oğulları var. Ne demişler: so many boys, so little time)

3- Her zaman ilk buluşma teklifi erkekten gelmelidir. Bunun hiçbir istisnası yoktur. Eğer insiyatifi kadın eline almış ve buluşmayı organize etmişse sakın keyiflenip üstüne atlamayın. Kesinlikle olayda bir dümen vardır. Büyük ihtimalle hatun kişi esas oğlanı kıskandırmaya çalışıyordur veya maddi manevi zor durumdadır, her halükarda sizden bir şekilde faydalanmayı tasarlıyordur.

4- ilk buluşmaya cinsel arzularınızdan soyutlanmış olarak gelin. Yoksa kadın kişisi sizinle oyun hamuru gibi oynar ve karşı koyamazsınız. Kadının da size ilgi duyabilmesi için birazcık da olsa kişilikli olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir. Kişilik gösterisinde hiçbir zafiyete yer yoktur.

5- Kadın kişiyle buluşacağınız ilk mekan çok önemlidir. Mutlaka yemeklerini ve servisini bildiğiniz bir yere gidin. Mutlaka şarap seçimini siz üstlenin. Mutlaka et yiyin. Hiçbir kadın akşam yemeğinde ançuezli ve zeytinli salata yiyen bir adama saygı duymaz.

6- Bir erkek çok konuşmaz. Akıllı bir erkek kadın kısmısının erkeği deşifre etmek için hazırlamış olduğu 35 bin soruyu atlatmasını bilir. Sorulara kısa cevaplar verin. Yalan söylemekten asla çekinmeyin. Kadınlar sorar ama gerçek cevapları kaldıramaz. Kadının gözlerinin içine yoğun bakışlarla bakın ve uydurun. Güzel olsun yalan olsun... Yalandan kim ölmüş? Doğrular ama can yakar ve unutulmaz. Hangi kadın duymak ister bir öncekine ne kadar aşık olduğunuzu, o an gelse o an koşarak gidebileceğinizi...

7- ilk buluşmayı her zaman erkek kişi öder. Saçmalamayın. Yemekten sonra kadını evine bırakınca sakın "nasıldım ama?" diye sormayın. Yuh artık!

8- Bir erkek yaptığı yatırımların karşılığını beklemez. Karşılıklılık ilkesi, esasen devletler arası diplomatik ilişkilerde kullanılan bir terimdir. Gerçek bir centilmenin kadın erkek ilişkilerinde bu tür ucuz hesapları olamaz. Olursa da bir leydinin bu tip bir adamla işi olmaz.

9- Her zaman maddi ve manevi bağımsız bir kadın seçin. Eğer kadının maddi bağımsızlığı yoksa, en az üç- dört tane çok yakın kız arkadaşı mevcut değilse, müzik zevki ve hobileri her yeni sevgiliyle beraber değişiyorsa bu kadından mümkün mertebe uzak durun. Böyle kadınlar hayatlarını kafalayacakları erkek üzerine kurmuştur, o erkekten başka hiç bir planları ve kendilerine ait bir fikirleri yoktur. Son derece sıkıcı tiplerdir. Çok iyi bir kızcağız da olsa, bir içim su kadar güzel de olsa maalesef birlikteliğiniz boyunca size yapışacak, size hiç bir yaşama alanı bırakmayacak, eve biraz geç geldiğinizde depresyona girecek kısaca hayatınızı cehenneme döndürecektir. Sayın Baylar, bir çift güzel göz ve uzun bacakla bir ömür geçmez. Bir gün sohbet etmek istediğinizde, sadece sizin söylediklerinizi size geri tekrarlayabilen bir kadın bulmak istemiyorsanız gözünüzü açın. Diğer bir seçenek: servetinizin yarısını ve kalan hayatınz boyunca maaşınızın belli bölümünü verip daha sonra boşanırsınız.forompaylas.com.
Gerçek şu ki; 'Bir kadına derin bir sevgi duymak, erkeği evli bir insan yapar!' Bu sözün anlamından yola çıkarak bugünkü yazımda size her gün 'ölüp ölüp dirilen!' evli erkeklerin 'derin düşünce!' halleri üzerine kalem oynatacağım. Onlara 'damdan düşen!' bir ağabeyleri olarak birkaç tavsiyede bulunacağım. Ama ondan önce şu soruyu patlatacağım: "Bir erkeği mahveden iki şey nedir?" Siz bu sorunun cevabını inceden inceden düşünürken, ben de size sorduğum bu sorumun cevabını hemencecik yazayım. Fikrimin ince tomurcuğunu huzurunuzda patlatıp, şu cevabı yapıştırayım: "Bir erkeği mahveden iki şeyden biri 'bilgisayar!', bir diğeri ise 'kadınlardır!'

YAPMA BE ADAM!

Ben kadınları birazcık tanıyorsam şimdi beni 'kırk bir pare top ateşi!'ne tuttular. Arkasından da kulağıma şu sözleri çaldılar: "Yapma be adam! Erkeklerin bilgisayara olan düşkünlüğü bir tek onları değil, bizi de mahvetti! Bir de erkekler bilgisayarla yetinmeyip, kaçamak yaptıkları kadınlarla 'fındık, fıstık!' yiyip bizi ayar ettiler!" Vallahi ne yalan söyleyeyim! Böyle düşünen kadınlar yerden göğe kadar haklılar. Ama ben bugün size başka bir şeyden söz ediyorum. Evdeki kadının, evdeki erkeğe 'çektiği muamele!' den bahsediyorum. Onun için de lafı çok fazla uzatmayıp evli erkeklere naçizane şu tavsiyede bulunuyorum:

REZiL DEĞiL VEZiR OLUN!

BiR: Atasözümüz ne diyordu? 'Kadın adamı vezir de eder, rezil de!' Bence siz rezil olacağınıza, vezir olun! Evdeki kadının ilk günden defterini dürün! Dürün ki; sizi erkek bellesin! Evliliğinizin toprağını size belletsin!

iKi: Şayet evlilik hayatınızda ipin ucunu ilk günden kaçırıp vezir değil de rezil olmuşsanız, boş yere hiç canınızı sıkmayın . Elinize bir tespih alıp 'Ya sabır!' çekin! Allah 'ın bu dünyada sizi bir kadın eliyle imtihana tabi tuttuğunu unutmayın!

ÜÇ: Kral muamelesi görmek istiyorsanız, eşinize kraliçe muamelesi yapın! 'En az üç çocuğu!' kucağına verip, onu taçlandırın!

DÖRT: Az veren candan , çok veren maldan olurmuş! Siz de evdeki kadına az verip onun dırdırını çekmek yerine, malınızdan çok verip baş ağrısından kurtulun!

BEŞ: Karınızı aklınızla değil kalbinizle sevin! Çünkü işin içine akıl karışınca insanın cinnet geçirmesi içten bile değil!

ALTI: Her zaman karınıza vermeye hazırlıklı olun; ama ondan almayı unutun!

YEDi: Karınızı her zaman dinleyin! Sakın ola ki konuşmayın!

SEKiZ: inancınızı koruyun! Neye karşı mı? Vallahi onu ben de bilmiyorum. Bunu evlenmeden önce düşünseydiniz!

portakal.com
gerçek şu ki herkes seni incitecek. yapman gereken tek şey acı çekmeye değer birini bulmak.

(bkz: bob marley)
Aşkın, ilginin, sevginin hiç bir şeyin bokunu çıkarmayın. Sakin olun, cool gözükün, ilgisiz gözükün, kız için ölseniz belli etmeyin. yoksa bi bok olmuyor...
ilişkimizde paranın yeri ve önemi yok.
tamamen yalan kelimeler dizesidir.
aile herşeydir.
"ben senin yaşındayken" diye başlanıp kolpaların havada uçuştuğu tavsiyelerdir sevgili dostlar.

(bkz: C mon)