bugün

ortada otomobil olmadığından dolayı istediğini söylemekte serbest olan güruhtur. sen seri üretime geç sonra konuşalım. milletle taşak geçme dalyarak.
bir porsche değildir. o yüzden bok atıyorlardır.
cadillac bls'ye boya at , markaları sök ondan sonra yerli oto diye utanmadan fotoğrafını çektir

hayır eminim ki cadillac'a da böyle bi telif hakkı falan ödenmemiştir amk , adamlar dava açsa söke söke milyon dolarları alır dinime kitabıma
doğan medyası ve cemaat. akp 1 kasım akşamı tek başına iktidara tekrar gelirse en büyük pay onlara aittir ben diyeyim. çünkü zamanında yine bu şekilde hunharca saldırırken halk tepkiyle akp'yi yüzde 50 lere taşımıştı.
vatan caddesinin yapılmasına karşı çıkan adnan menderes'le aynı tayfadandır. neymiş... efendim o kadar geniş caddeye uçak mı indirecekmişiz...
pis herifler. cadillac kadı ilyas'ın, saab ise sahip sami'nin markalarıdır. abdulhamit döneminde ilk çalışmalarına başlamışlardı. torunları ise devrim'i yaptılar ama olmadı. şimdi olacak inşallah!!!!!
Asıl vatan haini türkiye'in bilim kurumuna yobazları doldurup tubit-ak'ı işlevsiz bir kurum haline getirenlerdir. Çalışıp kafa patlatıp tasarım yapmak yerine her zaman olduğu gibi işin kolayına kaçıyorlar, eleştirince "vatan haini" zihniyetine ....
onu bilmiyorum da her sene türkiye'nin ilk elektrikle suyla falan çalışan yerli otomobili üretiliyor. kansere çare de bulunduysa tamamdır ekip.
bu sağ cenahın da milliden anladığı taa menderes'ten beri amerikan fanboyluğu amk..

ayrıca bu yerli otomobil mavrası da gündem değişsin diye üfürüldü.. ızgarasından farlarına kadar aynı araba amk nesi yerli? denyo denyo muhabbetler..
Yerli iphone.
görsel