bugün

Cevap verme yer ver gavat.
-yer verir misiniz?
+tabi, buyrun.

la bu kadar basit, kısa ve net.

ya da hiç sormadan yer verilir.
insanlık türkiye'de gerçekten ölüyor. Kendi aracım olduğu için toplu taşımayı çok kullanan birisi değilim (istanbul'da toplu taşımayı bilenler kullanmamanın rahatlığını bilirler.). Yine de bazen kullandığımda eski alışkanlık otobüsün arkalarına giderim. En arka koltukta bile kaç tane yaşlı insana yer verdim. Kendimi övmek için söylemiyorum, bu övünülecek birşey değil. O yaşlı insanlar en arkaya gelene kadar uyuma numarası yapan, kulağında kulaklık, gözünde gözlük üç maymunu oynayan, başkası versin diye oralı olmayan en az 20 kişinin yanından geçiyor.

Yaşlıya, hamileye, gaziye, engelliye yer vermek ya da yardımcı olmak tüm toplumlarda ahlak kuralıdır. Birgün hepimiz o yollardan geçebiliriz.
Hamileye, yaşlıya yer vermeyen bizden değildir.
Kimden yaptıysan ondan iste. Fiziksel engel olmadığı sürece hiç bir kadına öncelik tanınmamalıdır. Çünkü kadınlar iyilikten anlamayacak nankör varlıklardır.
Kac aylik hamilesin ?
Hangi pozisyonda yaptiniz bunu ?
Planlayarak mi oldu yoksa kaza mi?
Orgazm oldun mu hamile kaldiginda ?

Boyle sorularla oyalarim inecegim yere gelene kadar.
Yer vermemeye niyetliyseniz kadını yormayin kısaca ben hayvanım insan olan birinden rica edin diyin.
bi syler misn yni okdar yolcu arasndan nden ben yani hı?
Kadın yer verirse 1 sevap point, erkek yer verirse 9 sevap point... Atatürk' mü?, "atatürk gurura yer vermez".
Hayatta her şey karşılıklıdır.
Tabii ki hanımefendi.

Üstekiler gibi orospu çocuğu değilim çok şükür.

Denilebilir.
Benim olduğum yerde hamile bir kadın yer isteyemez, çünkü o yer istemeden ayağa kalkılır ve kendi yerime oturması için buyur edilir.

Ayrıca her yerde hamilelerin önceliği vardır, unutmayın o kadının taşıdığı çocuk sizin evladınız da olabilir.

O yüzden cevapları bu minvalde verin , şeref yoksunluğuna lüzum yok.