bugün

ajda pekkan'ın yorumladığı güzel bir şarkı. sözleri de:

nedir bu gördüğüm tanrım rüya olsa
toplanmış her şeyi gidiyor mu yoksa
kapıda eşyalar gözlerimde yaşlar
inanmam sevgilim böyle bitmez aşklar

gel otur yanıma dinle sözlerimi
sorsana kalbine beni hiç sevmedi mi
bilmeden kırdımsa bütün suç bende mi
bağışla sevgilim sen affet beni

yeniden başlasın aşk ateşim yansın
bizim gibi seven gönüllere yazık
böyle ayrılmasın

yeniden başlasın burada kalmasın
ölüme kadardı hani yeminimiz
şükür hayattasın
ajda pekkan'ın ilk olarak '78 tarihinde 45'lik olarak, daha sonraysa '79 tarihli albümü; superstar 2'de yeralan, en sonsa '98 tarihli the best of ajda albümünde yerverdiği klasikleşmiş şarkısı.

Yeniden Başlasın

Söz: Fikret Şeneş - Müzik: Luciano Rossi
Yayınlayan © 1978 Philips Plak

Nedir bu gördüğüm Tanrım rüya olsa
Toplanmış her şeyi gidiyor mu yoksa
Kapıda eşyalar gözlerimde yaşlar
inanmam sevgilim böyle bitmez aşklar

Gel otur yanıma dinle sözlerimi
Sorsana kalbine beni hiç sevmedi mi
Bilmeden kırdımsa bütün suç bende mi
Bağışla sevgilim sen affet beni

Yeniden başlasın aşk ateşim yansın
Bizim gibi seven gönüllere yazık
Böyle ayrılmasın

Yeniden başlasın burada kalmasın
Ölüme kadardı hani yeminimiz
Şükür hayattasın
atari salonlarında bu isteği gerçekleştirmek için insert coin komutuna uyulması gerekir.
var mısın yok musun evren ve nergis kumbasar'ın birlikte yapacağı show tv'de sabah 10'da yayınlanacak olan yeni programdır. televizyon dünyası biraz sevilen insanı anında kapıp üzerinden rant sağlamaya devam ediyor. evren'i de kaptılar.
ismiyle tezat program.show max te yayınlanan nergis'in günlüğü adlı programın baba kanala transer olmuş hali.
nergis kumbasar ın cırtlaklığı ve de garibim evren'in bir köşede oturmuş (ulan nereye düştüm ..acun bey nerdesin , ben yokum abi demek istediği) kendi haline terk edilmiş; arada bir evrencim sen telefonlara bakarsın dialogları arasında geçen program. ayrıca evren in yakın zamanda programdan diskalifiye olabileceğini düşündüğüm, ve de öyle düşünülmeden taşınılmadan her önüne gelene program yaptırmanın yanlış olduğunun göstergesi program. programda, gereksiz şahsiyetlerin hayatında ki dönüm noktalarını ekrana getiren , vay edefendim şarkılar, türküler, burçlar, yogalar aman ya aman..
konuklarından ayşe erbulak ın norveç erkeğiyle geçirdiği dakikalarını ballandırarak anlattığı , lan bana ne ot dediği program.yakınında olan birinin, show tv program müdürüne, (bkz: allah akil fikir versin evladim) demesi istenen program.
(bkz: ben bu programi bir yerden hatirliyorum) (bkz: kokune kibrit suyu)
(bkz: guzel yaz guzel)
lelya ve esra adlı iki şahsın kendi çaplarında klip de çektikleri ajda pekkan şarkısı.
yerini aldığı petek dinçöz'ün programıyla eşit reytinge sahip olan program.
hayatı ters giden insanların söylediği bir nevi reset gibi eylem.
yeşim salkım'ın da 1995 tarihli ferman albümünde yorumladığı şarkı.
bilgisayar "yeniden başlat" yapılırken akla gelen şarkı.
bu aralar sardığım şarkıdır.
süperlerden süper bir şarkı.