bugün

Ailesinden izin alamayan garibandır.
Boynu büküktür.
yeni yıla sevgilisi ve sevgilisinin babaannesiyle girmekten kat kat güzel olan hadisedir.
maddi durumu el vermiyor olabilir. hayat acımasız.
hayatının hatasını yapandır.bundan sonrakileride ailesi ile kutlasında bari ilk başta ne kaçırdığını bilmesin dediğimiz öğrenci tipidir.
ailesyle yaşıyodur , sevgilisi uzaktır ve ocağın 2 sinde finalleribaşlayacaktır. Ailesinden çok kitaplarla geçirecektir.
ailesiyle yeni yıla girmeyi özleyen tipleri de vardır. çok özledim sözlük. yeni yıla memleketimde girmeyi, en taze sabaha portakal çiçeği kokan memleketimde uyanmayı çok özledim.
her geçen gün sizler 'büyürken' onlarında 'yaşlandığını' düşürnürsek birşeyleri kaçırıyor olduğunun farkında ama kaçırdıklarından daha önemli olanlarla zamanı değerlendirmeyi düşünen öğrencidir.
güzel bir yüz, ince bir bel ve fit bir vücut yerine kendisinin her zaman kalbinde, yanında olanları seçmiş öğrencidir. tebrik edilmelidir.
(bkz: keşke)
yılbaşından iki gün sonra finalleri olan öğrencilerin yaşayabileceği durumdur.
-cumartesi: sınırsız
-pazar: mort
-final haftası: cırt
ailesi ile yaşadığı şehirde üniversite okuyan öğrencidir.
eziktir.
ailesinin yanına tatile gitmiş olabilir.
aklı başında üniversite öğrencisidir. alla sen dışarda eğlencenin en pahallı ve en kalabalık olduğu gecede evde ailenle yeni yıla girmek gibisi var mı.
herkes gibi birisidir. benim de sevgilim var, yığınla arkadaşım var ama eve gidiyorum.
ertesi gün sınavı olan öğrencidir.
benim lan o.

asosyalin tekiyim amk. şuan bir sevgilim yok ve o gün o vakitlerde sikişicek sevgilim yada ortamda harcayacak kadar param da olmayacak. ayrıca tipsizim de amk.

sınavım var çalışmıyorum, elim sikimde 31 imi çekiyorum. xhamster ve rokettube baba sağ olsun. biz asosyal-elisikindeolangiller yeni yıla onlarla girdiğimiz için tüm sezon yine hep birlikteyiz. yeni yıla nasıl girersen öyle geçer hesabı.
olmak istediğim öğrencidir. ailesini özleyen öğrencidir. arkadaşların ne kadar değerli olursa olsun asla ailenin yerini tutmayacağını bilen öğrencidir.
muhtemelen babası tekel bayi işletiyordur. 'la bn en iyisi eve gidim evde zulayı boşaltıyım arkadaşlarla kutlucak para yoq nyse gidiyim bn ya' diyendir.
yıllardır dısarıda arkadaslarıyla kutlayan öğrencidir.bıkmıstır artık uzun yıllardır dısarıda kutlamaya. evde anne babasının yanında huzurlu ve ayık bır sekılde gırmek ıstıyordur.
üniversiteye daha dün girmiş ne oldum delisilerin anlayamayacağı son sınıf veya uzatmaları oynayan öğrenci de olabilir. Ailenizden yüzlerce kilometre ötede yıllarınızı geçirirsiniz, Hani çok da ailem ailem diye büyümemişsinizdir. Buna rağmen Ailenin, abinin, ananın, babanın, yeğenin değerini her geçen gün çok ama çok güzel anlarsınız. Arkadaşlıklar mı... 100 taneden 1 kişi. eğlence mi? annenin hazırladığı poğaça börek eşliğinde dünyalar güzeli yeğenle geçirilecek güzel bir akşamdan daha güzel ne eğlence olabilir ki? Kız arkadaş mı? Aile kurmak planlanmıyorsa yani ciddi düşünülmüyorsa kız arkadaş dediğin nedir ki? Yeğen'in sevimliliğinden, annenin sevgisinden, babanın verdiği güvenden, abinin babanın güvenini ve kardeşin ortaklığını taşımasından önemli mi?

elbette değildir. Ama özgürlüğüne yeni kavuşmuş gençler bunu anlayamaz. Anlamasınlar şimdi, yaşadıkları anlayıp daha fazla ailelerine sarılmalarına neden olacak. Olacak da bakalım ailelerine sarılma vakti geldiklerini anladıklarında aileleri yakınlarında iş güç, yol vs vs koşullarından dolayı olabilecek mi?
(bkz: ben)
finale çalışmak .
ezikmişimde haberim yokmuş onu öğrendim. üç senedir ailemle birlikte giriyorum yeni yıla ve kısmetse bu senede birlikte gireceğim. sanıldığının aksine çok ta eğlenceli geçiriyoruz. illa o soğukta dışarı çıkıp diskoya bara kendimizi atıp o yüksek sesle çalınan müziklerle kafamızın ırzına geçilmesine gerek yok. ayrıca o gece alkol su gibi akıcağından bütün barzoların, apaçilerin ayyaş halleriyle karşıaşıp gerilmenin manası da yok.

amaç eğlenmek strese girmek değil kimle girersen gir.
yeni yılda ne? (bkz: gavur icadı)
uçak biletimi aldım sırf sevdiğim ve kalabalık olan ailemle yılbaşını geçirmek için.
güncel Önemli Başlıklar