bugün

(bkz: meme)

bırakın oğlum kolpalığı.
fiziki özellikler, net.
yalan yok ile gögüs bölgesine bakarım. sonra genel bir inceleme artık gözüme neresi takılırsa.
Nerden bakıldığına göre değişir önden bakarsan yüzüne, arkadan bakarsan sırtına değil tabiki g.tüne istemsiz.
benzer bir cevap daha vermek şart olmuştur. arkasındaysanız koşa koşa önüne geçip bir dakika sıfatına bir bakayım denmez yani o kalçalara bakılır işte ister istemez. karşıdan geliyorsa yüz ilk dikkat çeken bölge olur aksi durumda ise aşağıya doğru tarama yapılır.
saç ve göz. hayır, z ile bitiyor.
(bkz: göte kilitlenmek)
erkeklerin: "ilk baktığım yer gözleridir." cevabını verdikleri söz öbeği. yalanın kuyruklusudur. erkeğin kadında ilk baktığı yer ya poposu ya da göğüsleridir. artık itiraf edin beyler.
kadın uzun boyluysa götüne, kısa boyluysa göğüslerine bakılır. yani anlayacağınız çaktırmadan yapılır.
Kadına bakarım kadınmı diye göze bakarım güzelmi diye . Demiş atalar
kıza göre değişen yerlerdir. genelde kalça ve gözler dikkat çeker.
(bkz: pankreas)
ben böbreklerine bakıyorum. eğer işime yarayacak gibiyse o kadınla muhabbeti uzatıyorum...

şaka lan şaka *
Erkeklerin bir kadında ilk baktığı yer kesinlikle yüzüdür. Bir insanın yüzü güzel olmadıktan sonra diğer yerlerinin de pek önemi olmaz.
meme. kusura bakmayın meme önemli. meme olacak. o çatal olacak.
Duruşu.Özgüven önemli hacı.

Ruhunun farkında olmayan bir kadın dünya güzeli olsa nolur.Alışman 15 dakika sürer, sonrası sıradanlık.
saçlar olmadığı kesin.
diz kapakları. evet garip ama ben bakarım.
gülüşüne dikkat etmeye çalışanları da mevcuttur. * . masumane ve içten bir gülümseme, bir kalbi fethetmeye yeterli olabilir.
önden bakılıyorsa göğüsleri arkadan bakılıyorsa götüdür.
am got meme diyen mallara sesleniyorum. sizin gozlerinizin rontgen ayari mi var? biraz realist olun.
artık erkeklerde paraya bakıyormuş. öyle duydum
ilk yüzüne bakarım, beğenirsem malum yerlere kayabilir gözlerim.
kesinlikle benim için saçlar.
Nefes alip verisine.
güncel Önemli Başlıklar