saçlarıdır.dip boyasının gelip gelmediğine bakılır.
şasesi.
memedir. değişmez.
karaciğeri.
Dişleri. Vücudu afet olan ablalarımız var*, güldüklerinde kaçacak delik arıyorum. Bir de ortalama vücutlu güzellerimiz var, ama onların gülüşü insanı kendine çekiyor. *

edit:***
100 metreden popoya, 20 30 metreye gelince göğüslere, daha yaklaşınca yüze, öperken gözlere, yattıktan sonra
huylarına.
dudak, eller, gözler, mümkünse ayak, dişler, burun, saç, kalça, göğüs, kulak. anketi doldurdum mutluyum.
amortisörler. gıcırdıyorsa ı ıh !
her erkeğin o an neye ihtiyacı varsa ona göre değişir.bilmem anlatabildim mi?
kalça ,gögüs ,bacak ,saç ,dudak ,burun ,göz ,diş .
bakış açısına göre ilk yer değişiyor efenim.
kadına baktığınızda gözünüze çarpan ilk şeydir.

evet efendim, iddia ediyorum ben kadında sevgiliye bakarım. kadına da bakmam. direkt yanında kim varmış ona bakarım sonra kadına bakarım.

kadın çirkin ve yanındaki hoşsa "hatunun muamelesi iyi sanırım" der geçerim. her ikisi de hoş tiplerse "davul bile dengi dengine" derim, her ikisi de çirkinse "bunlar çocuk yapmasınlar, zaten yeterince çirkin var yeryüzünde" diye cıkcıklanırım.
önce göz sonra meme.
ilk olarak ayak sonra göğüsler ve dudaklar.
fizik saç göz dudak, diye düşünmüşümdür hep, girilen entryleri okuyunca yıllardır ne çok yanılmışım diye de bir dürtmüşlüğüm vardır kendimi.
tam olarak yüz çehresi ve 30'lu yaşlara doğru kırışlık başlangıcı olma ihtimali olan bölgelerdir.
ilk olarak gözler ve dişler.
ilk olarak mutlaka gözlerdir. sonra saçlar göze çarpar. dudaklar,göğüsler diye uzar gider.
Giyimi ve makyajının birbirini tamamlama durumu, daha sonra vay der farkli kriterlere bakarim.
kalçalar ve yüz denilebilir giderinin olup olmadığını anlamak için.
(bkz: golgi aygıtı)
seni kesip kesmediğini farketmek için gözlerine bakmak yeterlidir.
kusura bakmayın ama meme. memeleri iyi ise ilk etabı başarı ile geçmiştir kızımız.
totodur büyük ihtimalle.
t.c kimlik numarası.