teklif eden erkeğin ne kadar da salak olduğunu gösterir. kendisinden olmayan bir çocuğun üzerine kalması söz konusu olabilir.
Adam seviyosa 30 aylık hamile olsa dokunmaz dedirten cümledir.
(bkz: aşkın gözü kördür)
önemli olan aşkımız diyen sevgilidir.*
iktidarsız sevgili olabilir bu bahsi geçen kişi. Nasılsa ben yapamıycam hazır yapılmışını buldum diye sevinebilir.
*
...hmmmmm....sevgilisi -yeni olani- 9 aylik hamile olan bir adam, büyük bir ihtimalle kendi annesiyle papaz olur. kendisine annesinin "olm biz seni baskasinin cocuguna sahip cik asevi darrülsafaka görevi üstlen diye mi yetistirdik?" seklinde bir soruyu yöneltmesi cok mümkündür- ben, böyle bir durumda sahsin annesine " seviyorum anacigim, anlaaa beeeniiii" demesini, annesinin de " iyi bari madem seviyormussun" demesini akla yakin bulmam. hatta uzak bulurum. valla öyle yeni sevgilisi 9 aylik hamile birisinin eger arasi sevgilisiyle iyiyse, sevgilisinin disinda herkesle kötü olmasi pek bir mümkündür- diye düsünüyorum. benim böyle bir arkadasim olsa, ben kendisine kandirilmakta oldugunu söylerdim. "olm senin sevgilin seni degil cocugunun gelecegini düsünüyor" derdim. söyledigim yanlis olsa bile derdim bunu...
hayatın size sunacağı bir sürprizdir.

erken yaşta baba olmak dokunmazsa, bu sürprizin keyfini çıkarmaya bakın.

sinirlenmek, asıp kesmek, hesap sormak bir şeyi değiştirmeyecek ne de olsa. bir canlı var ortada, ona göre..
10 gün içerisinde üvey baba olacaktır.*