bugün

doğru olabileceğini düşünmek çok mu ızdırap verir diye düşündürür.
meali;
seninle ugrasmak istemiyorum. hossun ama ugrunda yorulacak vakit harcanacak kadar degil. seninle enerjimi harcamak istemiyorum.

bu kafadaki hicbir bireye israr ikna sokmez.
o: yeni bi ilişkiye hazır değilim

ben: birlikte hazırlanırız.

ikna etmeni bekliyor dostum.
Kararlı olduğunu hissettirmen gerekir;)
seni düşünmüyorum anlamına gelen söz öbeğidir. "fabrika ayarlarına dön" butonu falan varsa şey olabilir yoksa "ilişme bağaa yaşar usta" diyor işte.
belki döner mi, doğru mu yaptım ayrılarak, paşa paşa geri dönecek tilkileri dolaşır beynin eş kenar köşelerinde,
ama bunun kelimelere dökülüşü yukarıdaki başlık şeklinde oluyor.
eğer çok olaylı bir boşanma davası falan yaşamışsanız, yani çevremdeki herkes için de geçerli bir konu bu, öyle aman aman bir ilişki istemiyosun artık. vurkaç olayı çok daha cazip gelmeye başlıyo.
Ve bazıları bunu 2 ay peşinden koştuktan sonra söyler * aniden gülüp başını okşayıp hadi yavrum deyip sonsuza kadar benle olan iletişim yollarını kapatırım.
Hazır olduğunda ararsın beni deyip eline numara verilmesi gereken kızdır.

Dönerse sizindir, dönmezse hiç olmamıştır zaten.
(bkz: tamam)
daha dün bir kıza dedim, gene de fayda etmedi halen isteklerinde ısrarcı.
Cunku ben orospu cocuguyum demenin alternatif yollari.
senden hoşlanmadım, seni beğenmedim, bizimle değilsin demenin kalp kırmadan söylenmeye çalışılan şeklidir. hele bunu bir kadın söylüyorsa ki genelde kadın söyler üç gün sonra başkası ile gördüğünüzde ulam hani ilişkiye hazır değildin sen üç gün mü gerekti diye düşünmeyin sevgili beyefendiler. kadınlar her zaman hazırdır ilişkiye en azından çoğu. karşısındaki insanda onu çeken saçma sapan bir şey görmesi yeterlidir.
hazırlarız anam diye karşılık almktır.
-ay henüz değil, iki ayağımı bi pabuca sokma benim!
+benim ayaklarımı senin pabucuna soksam?ya da komple çıkarsak pabuçlarımızı?

-imdaaaaat...polis!
reddetmenin nazik hali.
Kızlardan gelen saçma cevaplardan sadece bir tanesidir. Asıl demek istenen ''Seni beğenmiyorum o yüzden de istemiyorum.'' dur. Kızlar; karşıdaki de insan, bir gururu var diye düşünüp beğenmediklerini söylemek yerine böyle şeyler seçerler. Erkekler buradan beğenilmediklerini anlayıp olay yerini terk etmelidirler.
eğer kaçış cümlesi değilse; uzun süreli ilişki sonrasıdır.
karşındakini tanımak, her şeyi yeniden öğrenmenin zorluğudur en çok gözü korkutan.
sanki tuvalet kağıdı markanı değiştiriyorsun. ayıp.. ayıp ki ne ayıp...
yeni bir ilişkiye hazır değilim ama senin ilgin de hoşuma gitmiyor değil. ama seninle olmak istemiyorum kargaşasında kalmış kişi cümlesidir. istemediğini ve içinde bulunduğu karmaşık durumu özetler aslında.
hatun bulamayan erkeğin kendini avutma sözcüğü.
bayan sktirgiti.
bayanları mıknatıs gibi erkeklerin üzerine çekme potansiyelli nadide bir cümledir efendim..
kızların herhangi bir erkekle ilişki yaşayamama hissiyatının vahşi cazibesinin ürünüdür bu değişim..
(bkz: kaçan balık büyük olur)
- yeni bir iliskiye hazir degilim.
+ iyi git evde hazırlan gel..
- anlamadım?
+ istersen dershaneye yazdıralım?
- ne diyosun yaaa?
+ öss mi bu a.k!!
doğru yerde ve zamanda da kullansanız, içerdiği "reddetme" anlamı yüzünden karşınızdakinin içinden -bazı durumlarda dışından, yüksek sesle de olabilir- kibar ve güzel sözler sarf etmesine sebebiyet veren cümledir. esasen hazır olmak diye bir süre yoktur. yeni bir sıkıntılı ve uğraş gerektirici sürece girmezden evvel kişinin zaman kazanma amaçlı olarak kendi kendine uydurduğu ve ne kadar süreceği de belli olmayan bir zaman dilimidir bu. bu cümleyi karşısındakini başından savmak amaçlı kullanan kötü niyetli insanlar da vardır elbet lakin bu eğer "hayır" demenin kibar yoluysa, çok da düşüncesiz bir zat değildir "yeni bir ilişkiye hazır olmayan kişi".
genellikle yeni bir ilişkiye girme aşamasında olan kişinin karşı tarafa ısınamaması gibi bir durumda başvurduğu yalandır.
haklı olabilir neticede hayatta başımıza gelen her şeyin haklı bir nedeni vardır...