1. 1.
  yeni bir aşka yelken açıp, tabiri caizse bayan sahibi olacaklara tavsiyelerdir.

  arkadaşlar mesela kullanacağınız bayanların sizden önce ne kadar hırpalanıp da orasına burasına zeval verilip verilmediğine dikkat etmelisiniz.

  bugün malum bayanlar günü, mesela sizlerde dediniz ki, bari dediniz bugünün anlam ve önemine binaen tutup da bir bayanı sahipleneyim arkadaş deyip, tuttunuz aldınız eve götürüyorsunuz diyelim, iyi de kardeşim alırken dişlerine, midesinin kaç kilo yemek yiyebileceğine, saçlarında bit pire olup olmadığına, ellerindeki tırnaklarından evine eş çocuklara ana olabileceğine hiç bakıyor musunuz yahu acaba?. yooook, hep seks hep seks anasına satayım işiniz gücünüz, o bayanlara da yazık, neyse yahu konu dağılmasın, yani aziz ve muhterem din kardeşlerim, öncelikle iyi eğitilmiş bayanlarla dostluklar ve sahiplenmeler kurmalıyız. ki sonraları başımız ağırmasın diye. allah cuma gününüzü hayreylesin. mutluluklar.
  3 -6 ... iki yumurta bir sucuk
 2. 2.
  sahip olup, kullanacağınızı düşünüyorsanız öncelikle babanızın ananızı nasıl kullandığını gözönünde bulundurun. orospu çocukluğunun alemi yok. elinizle idare edin.
  2 ... sevgilim ben manyak oldum
 3. 3.
  sahiplenmeyi başka tarafından anlamak isteyen kişinin uydurduğu tavsiyelerdir. bunlar hep dikkat cekmeye çalışan yazarlar.
  1 ... organon
 4. 4.
  dikkat edin plastiği çok adi olmasın sonra sizi yarı yolda bırakabilir. sözlükçek çok üzülürüz.

  yeni bir bayan sahibi olacaklara tavsiyeler

  yeni bir bayan sahibi olacaklara tavsiyeler
  1 ... ici elma disi vodka
 5. 5.
  ona 3 "s" kuralı ile yaklaşın. sevgi, saygı ve sadakat.
  2 ... sxyby31
 6. 6.
  (bkz: bayana sahip olmak) mal mı lan bu ?
  1 ... tranceenergy