bugün

geleneklerine bağlı, tercihlerindeyse marjinal yaşamayı seçmiş kişi davranışı.

tasvip etmiyoruz o ayrı..biz bu tarz ürünleri döşek altı, gardırop dibi, komidin gözü gibi yerlerde saklamayı tercih etmiş bir neslin evlatlarıyız...o şekil daha uygun.
- götüme sokayım mı hikmet bey?
- sok hanım sok ben kahveye gidiyom!
- duygusuz!
anneyi *model* almadır.
(bkz: yok ebenin amı)
- kızım bu da ne böle?
+ mmmm şey... anne boşver sen değme ona. öyle bişi işte.
- dur bi dantel örtüyüm üstüne, biraz güzelleşsin. bi tuhaf şekli var zaten. şey gibi...
+ ney gibi?
- şey işte.
+ anne çohayıp. cık cık cık.
(bkz: süzme saf insan)
burhan altıntop'u idol kabul eden bünyenin yapacağı eylem.
(bkz: entel dantel atraksiyonlar).
türk insanının sex'e ve oyuncaklarına nekadar değer verdiğini gösterir.
Keşke zamanında şöyle Girseydim bu Entryi;

- O gün coK yalnizdim. 31 cekesim vardı ...

- ama 31, 31 nereye kadardı. Daha farklı zevkler arzuluyordu yorgun bedenim.

Osbirden bıkmıştım artık. Yeni arzular okyAnusunun hoyrat dalgalarına kendimi atmak için arsiz bir arzuyla alev alev yanmaktaydim.

Ama keldim. Kızlar beni beğenmiyordu. Zaten erkekler de beğenmiyordu. Niye böyleydi. Çok yalnizdim.

iste o an "vibratör" dEdim. Arşimetin kafasına elma düştügünde evraka diye hönkürmesi gibi Vibratör dedim.

O an karar vermiştim bIr vibratör alıp götüme sokmaya. Pek de iyi etmiştim. Çok da iyi yapmıştım.

Ama vibratör de olsa eve giren sonuctA yeni bir mamüldü ve biz atamızdan babamizdan eve yeni alınan bir ürünün üstüne dantel örtmeyi görmüştük.

iste o an dedim ben bu vibratörü madem götüme sokacam, o zaman niye Üstüne dantel örtmeyeyim.

Evet evet vibratör alıp üstüne dantel örtecektim.

Zaten de keldim, cirkindim ve ağlaktim. KizlAr yüz vermiyordu bana..

Zaten de götüme vibratör sokmaya Ondan karar vermiştim.

Götüme vibratörü sokacak, sirkeCiden trene binip gidecek, repleri toplayacaktım.

Evet bu da böyle Bi hikayeydi işTe.