bugün

yengeç burcu erkeği aslan burcu kadını ilişkisidir. anlaşmaları zor olurmu bir birlerine uyumluluk gösterirlermi vs...
ilişkisini bilmem de yengeç aslanla olmuyor hiçbir durumda.
Bu işin yengeçle aslan la boğa ile vs. bitemeyecek ve sonuçlanamayacak mevzulardır. iş yürekte başlar yürekte biter (siz mecazi de nasıl diyor) Astronomi ye gastronomi ye kalsaydı iş. Elizabethler milyonlarca kez gelin olurdu efendim.
ikisi de ilgiyi pek bir sevdiği için birbirlerine ilgi göstermeleri durumunda yürüyecek ilişki(ymiş). öyle diyolla yani. bakalım ne kadar doğru?
aslan kadınları daha çok dış görünüşe, statüye, popülerliğe, güce ve paraya tapan ruhsal derinlikten yoksun tiplerdir.

dolayısı ile çok ince düşünen ve maneviyatına her şeyden daha çok önem veren yengeç erkeğine çok sığ ve kaba geleceklerdir. masumiyetten uzak sadece kadınsı hareketlerle aslan kadını yengeç erkeğinin kabuğunun ötesine geçemeyeceğinden, aralarında bir bağ kurulamaz ve bir şeyler hep eksik kalır. devam edebilmek için duygusal yoğunluktan beslenen yengeç erkeğini de böyle bir ilişkide fazla tutamazsınız, sıkılır gider zaten.
(bkz: ay götüm)
yengeci överken aslan kadınını yerin dibine sokmuşsunuz.
yürür yürür gayet de yürür.
yengeç de aslan kadını kadar egoist ve ilgi sever.
aslan kadını sevdiğinde fedakardır bu sebeple ilişkisine de sıkı sıkı sarılır. sevgisini göstermekten çekinmez. yengeç erkeğinin istediği ilgiyi verebilir.
gönüller bir olsun da, hallolmayacak şey yoktur.
Bir deney niteliginde olmasi acisindan,

Sahsima aslan burcu bir es bularak deneyip, sonuclari siz bilgiye ac sozluk yazari kardeslerimle paylasabilecegim iliskidir.

Kendim icin bir sey istiyorsam namerdim beyler.

Her sey bilim icin.
Merak edilendir. Aslanımı arıyorum gelin beni alın..
yengeçin pasif kalabileceği ilişkidir. aslan gibi bi burca ikizler, yay,aslan yakışır.

edit: eksileyin sefil yengeçler.
yengecin bir süre tahammül ettikten sonra aniden patlamasıyla aslanın kuyruğunu iki bacağının arasına alıp süt dökmüş kediye döneceği ilişkidir. ccc yengeç reyiz ccc
yorumların merakla beklendiği ilişkidir.

ben hep balık sevgilim olsun istemişimdir.

hani muhtemelen hafif saf, sevimli, su gibi tipler olur diye ama aslan da şimdi bir şey geldi yani...

böyle vuhuvvv gibisinden.
bir yengeç erkeği olarak yaşamadığım, merak ettiğim bir ilişki.
Yengec burcu erkegi gibi hisli, dusunceli bir erkeğin son derece yuzeysel aslan burcu karisiyla ne gibi bi iliskisi olabilir.
Yengec erkegi dayanamaz bence. Narin, duygusal guzel insanlardir yengec erkekleri. Aslani mi cekecek??
Aslan Burcu egoist biraz despot olduğundan yengeç ile anlaşamaz uzun vadeli tabi.