bugün

yemekleri beğenmediklerini dile getirdikleri cümlelerdir. her hafta yinelenir durur.

(bkz: ben hayatımda hiç böyle bir sütlaç yemedim)

hayatımda yemedim.
bu yemek ismini hiç duymadım.
ac kaldim.
"menüyü gerçekten çok sıradan ve basit buldum.."

kendi evinde her gün en az 15 çeşit yemek pişiyor ya 5 çeşit yemeği beğenmiyor şahsiyet. gel de küfür etme işte.
(bkz: kebabin yaninda amerikan salatasi ne alaka)
bence bu meksika usulü değil
ıyyyy igrenc kıl mı bu
yemem.
sevmem.
- çok basit bir menü.

ne bekliyorlar bu insanlar bir menüden bilemiyorum ki. izafiyet teorisiyle pişirilmiş einstein usulü çorba falan mı acaba? denyolar.
- et yemem ama köfte yerim.
- kıyma yemem ama kebap yerim.

zıkkım ye.
her hafta mutlaka aralarından biri bir sürü yemeği yemez yada beğenmez. en aptalcası da bu benim damak tadıma uygun değil. hay senin damağına da tadına da. zıkkımın kökünü ye! yada sen onu da beğenmezsin aç kal en iyisi.
he bir de o ne biçim yemek yemek ya ağızlarını, suratlarını şekilden şekili sokuyorlar bir ekşi ekşi ifade her birinde ot beyinli sen insan değilmisin nasıl yemek yemektir o.

doluymuşum ben bu hususta sözlük kustum rahatladım sen de kusura bakma konu damak tadıma uygun değildi de*
- damak tadıma uygun değil.
zaten kendime rakip görmüyorumdum hele bu mönüyle hiç rakip olamaz.ıı ııh olamaz.
(bkz: yemekteyiz bahaneleri)
-kaşıkta leke var
-bardakta leke var
-bu eti atın çöpe gitsin hayır yani sırf çöpe gitmesin diye indiriyorum işkembeme
- dur dur sen zahmet etme ben bir yanına geleyim mutfagın istanbul'un çöplügü gibi

Allah akıl versin; savaş olmuş, insanlar açlıktan ölüyor bizde bollugumuzu bu tür saçma sapan yarışmalarla saçmasapan gösterelim .
doymadım. *
-tabakta kıl var. * *
-çorba tam kıvamında.
+teşekkürler.
-ana yemekte çok lezzetliydi.
+sagolun.
-masa düzeni ise şahaneydi.
+çok mersi efendim.
-ama puanım 3.
+hönkgg.!!!
(bkz: tam bir fiyaskoydu)
beyaz et sevmiyorum ama tavuk etini severim... gel de dövme...
ne varsa yedi.
önüne ne konsa yedi. sonra eleştirdi.
yarışmadaki hiç kimseyi kendime rakip görmüyorum
yemek yerken salata insanı yormamalı.
-ay saç mı bu?

en az bir kere demessen yarışmaya almıyorlarmış.
- bunu çocuk bile yapar.
- salata, bildiğin salataydı.
benim salatan meşhurdur. benim salatamı yiyen unutamaz. türkiye çapında tanıyanlar vardır salatamı.
(bkz: yemekteyiz hasan)
(bkz: fafori)
- e yerçekimi kanunu!
(#4590616)