bugün

Beraber öğreniriz sıkıntı değil.
Dur lan tam sırası (bkz: bele vaziyetin içine soxum)
erkek yapmayı bildiğinden sorun etmemiş olabilir.
(bkz: yemek sepeti)
Beraber yapmalıdır erkek yardım etmelidir gibi klişeleri geçerek;
Yemek yapmak nedir? Cok mu zor? Iki günde öğrenilir bir olmaz iki olmaz ama mutlaka olur. En mukemmel yemekleri yapan ama sadece size degil bir iki erkege daha yapan mı yoksa bilmeyen mi? Kuş sütü eksik sofra ama huzursuz bir ev mi yoksa biraz sabır mı?

Bu tür boburlenmeler kendini mukemmel zanneden erkeklerde oluyor. Boş teneke çok ses yani.
eğer chef iseniz problem değildir.
ya kardesim ben eger karım olacak kisiyi seviyorsam gerisi bos.

ki ben o kisiyle gerekirse yumurta kirip yerim yeterki gonuller bir olsun aşk olsun..
evlilik bu adı üstünde yemekle birlikteliğin evliliğin sevginin bir alakasını kuramıyorum. yeri geldiğinde sallıyorsunuz benimle ekmek soğana razı gelecek hatun arıyorum diye kusura bakmayın ama sizinle ekmek soğana razı gelicek hatunu bulduktan sonra soğan çorbası yapmasını bilmiyor diye evlenmezseniz gidin bir bir tabldotla anlaşın efendim daha mutlu olursunuz. evliliğin önüne koyulan bir tabak yemek olduğunu zannedenler de e evlenmesin bir zahmet.
Öğrenir ya youtube'da videoları var veya birçok sitede yemek tarifleri mevcut. Sonuçta yemek yapmak doğuştan gelen bir şey değil.