bugün

buse senin için geçmiş anlaşılan. ya da kimse sarılmamış elleşmemiş. bu eyleme dirsekle değil anca şehvetle karşılık verilir.
daha önce çok sarıldım ama bana sarılan olmamıştı. geçen gün ben yemek yaparken hatun arkamdan sarılıp biraz da elleşince harika bir hismiş onu anladım. yemek yaparken oynaşan sevgili canlandırır, heyecanlandırır.
görsel
Hayallerde yaşıyorsunuz yeminle. Olsa güzel olurdu ama olasılıklar düşük.
Tezgah üstü fantezisine dönüşebilecek bir atraksiyon.
mutfakta hep yemek kaynamaz, ara sıra kanlar da kaynıyıverir aniden.
Tatlı olarak da sizi yiyecektir. Eheh.
Olsa da sarsak.

Bir tezgah.
Ben sarılırım Valla.
hayalleri süsler.
birde boynuna öpücük kondurup çavuşu dayıyorsa tadından yenmez.
aklında mutfak fantazileri olan sevgilidir.
elindeki yemek kaşığıyla kafasına vurulması gerekir. bi rahat dur di mi.
eline koluna hakim olması gereken sevgilidir.
bildiğin dayıyordur lan. Ne meraklıymış insanlar romantizme.
tatlıyı yemekten önce seven erkektir.
yanagindan veya boynundan opulur. ayni islem sadece yemek icin degil kahve yaparkende yapilabilir.
(bkz: #15630401)
özellikle eli hamurluyken sarılmanın çok değerli olduğunu bilendir.

- onun canısıdır sarıldığı sevgilisi, biçare, debelenir gibi yapar da özünde o da hallicedir.
fimlerde sıkça gördüğümüz sevgili. erkek makarna yapmaktadır, kadın gelir ve arkadan sarılıverir.

(bkz: çok romantikmiş yönetici kardeş)
kizlarin hayal kahramanidir. ancak o adam görüldügü kadar masum degildir.
çok tatlıdır "olsa da yesek" cinsinden ama yoktur işte, yoktur!
not: imla için tam35izmir teşekkürler.
(bkz: dikkat aksiyon var)
film klişesidir.

çok ciddiye almayın böyle filmleri koçlar. gün gelir evlenir barklanırsınız, sonra vay efendim benim kocam bunu niye yapmıyor diye dertlenirsiniz. gerçek hayatta olacağı ben sana söyleyeyim, sen mutfakta takılacaksın, kocan odada maç izleyecek. bu kadar yani.
bi de böyle öper boynundan sevgilisinin. sevgilisi de gülümser. ona 'deli' der. sırıtır. sonracığıma hatun kişisi bir önlük de ona verir. erkek kişisi rengarenk biberleri karizmatik bir biçimde doğramaya başlar. hangi diziydi bu?