bugün

20 yaşındayım fakat 17 falan gibi duruyorum. Ey köselik sen nelere kadirsin.
Bunun birde tam tersi var.. Küçük göstermek daha iyi emin olun
Bazı durumlarda insanı kanser eden durumdur.

Ev arkadaşım gelirken sigara almamı söyledi.
Bende gelirken bakkaldan alayım dedim, sigara içebilecek bir tipim yok, alabilecek gibi bir tipim de yoktur, çok Nur yüzlü bir insanımdır. Neyse adama “bi’ wistın layt alabilir miyim?” Dedim. Ablacım sen kaç yaşındasın deyip dalga geçti. Neyse sonra kimliğimi göstererek aldım.

Geçen sene, Uzun süredir görmediğim akrabam (1-2 yıl) ne kadar büyümüşsün dedi, baştan anlamadım. Çünkü 3 yıldır boyumda ve kilomda bir değişme yok. Kadın kaçıncı sınıfa gittiğimi sorunca bende 1.sınıf olduğumu söyledim. Hangi lise olduğunu sordu... insan içinde böyle yapmayın bak, bak rencide oluyorum hiç güzel bir durum değil.

Bunları neden anlattım bilmiyorum ama neyse.
40'lı yaşlardan sonra büyük velinimet olacak olan özellik.
26 yaşındayken 14 yaşında sanıyorlardı, ortaokullu veletlerle uğraşıyordum. hep 10 yaş küçükmüş gibi kalabilsek..
23 yaşındayım. sakallarımı kesince dolmuşçuya "abi bi öğrenci diyorum" adam neden üniforma giymediğimi bile sormuyor.
bir sohbet ortamında Güzel bir bayanın Gözüne çarptığında daha hoş olan özellik.

gerçek yaşımı öğrenen Acayip tav oluyor.
kardeşinin ergen arkadaşlarının ya da mahalledeki bebelerin ya da en olmadı senden iki alt dönemin ilgi alanina girersin.
yavrum evli olsam senin yasinda cocugum olurdu gibi bir tabirle tehlikeyi uzaklastirabilirsiniz.
Sakalları kesince 5 yaş atıyor yoksa gösteriyorum.
ergenlikte kötü, yaş ilerleyince iyi olan durum. kadın erkek fark etmiyor.
Güzel bir durumdur. Üniversite yıllarında sıkıntı çekebilirsiniz ama yaşınız iyice ilerlediğinde ekmeğini çok yersiniz.

Keşke ben de diyeceğim ama Yaşımdan küçük göstermem için yok olmam lazım. Ana rahmine dönmek istemiyorum.

Üj yaşındaki sözlük yazarlarına selam olsun.
güzeldir güzel. hiç itiraz etmemeli buna sahip olan. inşallah 50 lere geldiğimizde de devam eder böyle. ak sakallı ak saçlı hacı amca olmanın yeri ayrı ama 70 leri geçebilirsek o zamanlarda iyi olur. 54-55 yaşında olup 40 larının başlarında görünebilmek bambaşka.
küçük düşürücü bir durum olabiliyor. şöyle; 1 hafta kadar oldu denize gitmiştim güzel bir kız vardı sahilde gözüme kestirip muhabbet kurmak için iki kola alıp yanına gittim. sağolsun beni kırmadı ve kolamı aldı beraber içmeye başladık vs sonra konu açıldı yaşın kaç dedi ve 19 dedim ve 15 gösteriyorsun cevabını aldım. sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim sadece gülüp teşekkür edebildim.
insanın elinde olan şeydir.
Kadınlarda giyim kuşam vücudun kaldırabileceği bir saç stili makyaj mimikler ve davranışlar ile büyük de görünülebilir küçük de.

En iyisi olduğun yaşta görünmek.
Eve gelen kargoyu almaya yeltendiğinizde kargocunun sizi 18'den küçük zannetmesi, ardından teslimatı yapmaması ile karakterize olunca can sıkıcı hale gelen durumdur. Neyse ki kimlik diye bir şey var da oradan kurtarıyoruz *
sakallarımı kestirdiğimde marketin sigara almak istedğimde kimliğimi dahi sorgulatan durum.
Avantajlı olup bazen sinir bozan durum.

Sigara vermezsin anlarım da 14 sandım ne demek lan?
Lise ve üniversitedeyken başının belası olan ama 30'dan sonra keyfini çıkaracağın bir durum. Şunun şurasında ne kaldı b'oolum.
34 yaşındayım, kuaför okuyor musun diye muhabbet etmeye çalışıyor.

O kadar da değil.
ilerki yaşlarda avantajdır.içinde bulunduğum durum.Kendine bakmakla alakalı sanırım.
ileride büyük yararını göreceğiz sabredin zafer yakındır. Şaka maka şuan acaip uyuz bir durum. 40 da iken 30 gösterirsek ne ala.
20li yaşlara kadar bir hakaret, 30lu yaşlardan sonra bir iltifat olarak kabul edilir.
yaşından küçük göstermek diye bir şey yok aslında yaşından küçük gösterenler vardır ama bu toplumda % 0.5 falandır. yaşından küçük göstermek demek 22-23 yaşındaki birinin beni halen 17-18 zannediyorlar demesi değildir. alt tarafı 22-23 sün len çok mu yaşlısın seni 30 mu zannetsinler. birde köselik artıyor her 3 erkekten biri köse. daya bakiyim o çocuğa sakalı nasıl 10 yaş atlıyor.. ha 30 yaşına gelirsen 20 gibi durursun o genç göstermektir. 40 olursun 27-28 gibi durursun o da genç göstermektir ama kime sorsan ben genç gösteriyorum diyor kaç yaşındasın 23 ee nasıl ama 17 gösteriyorum ihihi ya hadi bir siktir git. bak bende 24 üm bildiğin genç gösteriyom çünkü gencim lan olay bu yani. 20 li yaşlara gelince 35 lik olgun adama dönüşmüyorsun hemen. 5 yıl sonra fotolara bakınca yılların senden ne götürdüğünü anlarsın. yani genç göstermek marifetse herkes ağzına almasın görünce çok şaşıralım ki marifet olsun kadın 30 yaşında 25 gösteriyorum diyor 25 göstermek nasıl oluyorsa artık.. ünlülerden mehmet günsür ve haluk piyes var mesela genç göstermek budur adamlar 45 yaşına geldi halen genç duruyorlar. ama bacım, biraderim bak 20 ye adım atınca olgunum ama genç gösteriyorum tribine de girme be gözünü seveyim.
SÜREKLi BAŞIMA GELEN. 33 EFENiM 28 DEĞiL.
Zamani gelince güzel oluyor.