bugün

yaşından küçük göstermek

yaşından küçük göstermek diye bir şey yok aslında yaşından küçük gösterenler vardır ama bu toplumda % 0.5 falandır. yaşından küçük göstermek demek 22-23 yaşındaki birinin beni halen 17-18 zannediyorlar demesi değildir. alt tarafı 22-23 sün len çok mu yaşlısın seni 30 mu zannetsinler. birde köselik artıyor her 3 erkekten biri köse. daya bakiyim o çocuğa sakalı nasıl 10 yaş atlıyor.. ha 30 yaşına gelirsen 20 gibi durursun o genç göstermektir. 40 olursun 27-28 gibi durursun o da genç göstermektir ama kime sorsan ben genç gösteriyorum diyor kaç yaşındasın 23 ee nasıl ama 17 gösteriyorum ihihi ya hadi bir siktir git. bak bende 24 üm bildiğin genç gösteriyom çünkü gencim lan olay bu yani. 20 li yaşlara gelince 35 lik olgun adama dönüşmüyorsun hemen. 5 yıl sonra fotolara bakınca yılların senden ne götürdüğünü anlarsın. yani genç göstermek marifetse herkes ağzına almasın görünce çok şaşıralım ki marifet olsun kadın 30 yaşında 25 gösteriyorum diyor 25 göstermek nasıl oluyorsa artık.. ünlülerden mehmet günsür ve haluk piyes var mesela genç göstermek budur adamlar 45 yaşına geldi halen genç duruyorlar. ama bacım, biraderim bak 20 ye adım atınca olgunum ama genç gösteriyorum tribine de girme be gözünü seveyim.