bugün

evet arkadaşlar, malumunuz dünyamızda kişilerin bir bölümü insanlıktan nasibini halen daha almamıştır. bunlara verilecek ufak çaplı dersler, bu kişilerin yola girmesine yardımcı olur. günlerden bir gün otobüsle işimin olduğu kaynarcaya doğru gitmem gerekti. otobüs durağında beklerken ilk gelen otobüsü gözüme kestirip, önümdeki 3 kişiye makas atarak orta kapıdan içeri girecektim ki, birinci makası atıp, ikinci makasın yarısındayken birden frene bastım. ayakkabıları yeni aldığımdan ani şekilde durabildim. birde ne göreyim yaşlı bir teyzem merdivenleri çıkmak için debeleniyordu. hemen koluna girip yardım ettim. araç çok şıkışık olduğundan zar zor da olsa teyzemizi ite ite araca sığdırdık. tam o anda bir alkış, kıyamet. çok büyük bir iş yaptığımın farkındaydım. sağ elimi hafifçe havalandırıp kalbimin üstüne getirdim aynı anda başımı 45 derece sola eğerek otobüsteki halka eyvallah dedim. bir 10 dakika yolda devam ettikten sonra bir de ne göreyim yaşlı teyze halen daha ayakta bekliyor. hemde 2 tane gırgır şamata yapan liselinin başında. olaya el atmak istedim ancak otobüs o kadar doluydu ki elimi bile havaya kaldıramıyordum. malumunuz 500t lerin genelindeki sıkıntı. o an tek istediğim şey gandalfın World Of Power büyüsüydü. sadece bir kere yapsam yeterdi. neyse ki kıvrak ve akrobatik hareketlerle o 2 veledin yanına ulaştım. teyzecim sen niye ayaktasın bu gençler sana yer verir, dimi gençler ?

- bizim ayağımız ağrıyooo abey.
+ kalkın lan sikerim ayağınızı.
- ne küfrediyon olum.
+ olum mu ?
+ kaptan durdur arabayı.
- tamam abeeee ya, hoy elleaaam yaaaa.
+ otur teyzecim sen.
* ne gerek vardı evladım. çok teşekkür ederim.
+ ne demek teyzecim. sen rahatına bak.

böylelikle dünyadaki 2 kişiye daha vermiş olduğum ücretsiz insanlık dersi ile mutlu ve huzurlu bir şekilde yolculuğumu tamamlamış oldum.
toplanın gelin dostlar birini dövücez.

hastanede zibilyar tane hastanın ayakta beklediği yerde yayılmış oturan ibişi adam toplamak suretiyle dövmektir.
o yaşlı değil miydi lan yenikapı'da 8 saat ayakta durıoslgfdkgjlkdsjg.

ben bile ayaktayım sen kimsin? tribine girmiş bazı ibnelerin yapacağıdır.
güncel Önemli Başlıklar