bugün

bir kere emperyalist olan devlet değil fethullah gülen cemaatidir. safsatalarla dolu düşüncelerini dünyaya yaymaya çalışmaları rahatsız edicidir. ayrıca o kadar çocuğa istiklal marşı söyletip bundan haz almak bi de üstüne bunun bir halta yaradığını sanmak önce faşizm sonra salaklıktır. bir düşünün polonyada lehçe olimpiyatları olsa ve türkiyede de bu polonya okullarından olsa bizim çocuklar gitseler polonyaya hatta birinci olsalar, lan tanrı aşkına kim sikler. hiç kafa çalışmaz mı ya.
arkasında belli bir destek olmasa bu günlere gelemeyecek olan bir cemaat temsilcisinin söylemidir.

yalnız bu destekler insanı bir yere kadar götürür, kalanında bir anda yüzüstü bırakır, sonra o olimpiyatçılar derler ki ne oldu, neden bu stadlar verilmiyor hizmetimize, ben de derim ki eşşeğin ziki oldu. sonsuza dek sürecek mi sanıyordun bu desteği, ey lideri cia'in -o da bazı kısımları- tarafından desteklenen cemaatin adamı? cia adamı kullanır atar, haberin yok mu? liderin abd'de ise bu sadece bazı dış siyasetçiler, cia'in bazı adamları ve bazı politikacılar sayesinde.

"ışıkla çıkmakla olmuyor bu işler" derdim ayrıca.
ilgili cemaatin afrikada sömürge şakirt yetiştirme çabasının ürünü olan sözde olimpiyatların, göze sokula sokula gösterilen ve bununla gurur duyulması beklenilen hadisesidir.
şu sıralar şakirtlerin ağzından düşmeyen cümle. hakkında kötü bir entri girmedim dikkat. türkçe olimpiyatları pek sikimde de değil açıkcası. düşman değilim yani ne bok yerlerse yesinler.
(bkz: oğlum amcaya pipini göster)
(bkz: türkçenin dünya dili olmasının imkansız olması)****
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=178761 buyrun