doğru önermedir.
yaşasın Türk ırkı.
kahrolsun insanlık diye devam etmesi gereken slogan.
bir italyan milliyetçisi sözü. ben ve benim gibi türkçüler kendimize asla faşist demeyiz ve hep şu dizeyi hatırlarız: biz güleriz façyoların felsefesine

not: façyonun facio'nun türkçe okunuşu olduğunu söylememe gerek var mı?
bu faşizm bi harika dostum .
Siz bu zihniyetle bu ülkeyi nerelere götüreceksiniz,hangi bataklara sürükleyeceksiniz bilmiyorum.
Bu ülkede sadece iki faşist vardır, kürtçüler ve islamcılar.

O yüzden, Türk'e yakışan, faşizme ölüm türk'e hürriyet demektir. Zaten tarihin başından beri eşitlikçi olan Türklerin, korporatist bir rezalet olan faşizmi kabullenmesi beklenemez. Türkler doğuştan sosyalisttir.
faşist olduğunu sözlükte anlayan yazarların zaman zaman gaza gelip hüloğğğ yapma halidir.
PKK bayrağı açmanın serbest ay yıldızlı şanlı bayrağı taşımanın suç olduğu Türk devletinde Türklerin haykırmak için utanmaması gereken slogan.

Yaşasın faşizm
ülkemizin bulunduğu aciz durumda vatanperverliğin ve milliyetciliğin kafatascılık, atatürk'ü savunmak ve ilkelerine inanmanın faşizm ve baskıcı bir anlayış olduğu iddia edilen bir ülkede rahatlıkla sarfedilmesi gereken slogan. korkmadan.

yaşasın faşizm
bir bardak bastırılmış korku bir bardak zeka yoksunluğu ve bir tutam ergen aklının vatanseverlik dikteleriyle yoğrulması sonucu açığa çıkan bilincin masum ama bi o kadarda yavan serzenşi.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1285125490.swf