üstünden 19 sene geçmiş olmasın rağmen anlaşılamamış bir yöntemdir. olay guns n roses in november rain adlı parçasının klibinde geçmektedir. klip 9 dakika efendim, bu klibe adamlar deli para yatırmışlar. slash i çöllere götürüp solo attırmışlar, helikopterle çekmişler, katedral kapatıp düğün yapmışlar, orkestra tutmuşlar, slash i piyanonun üstüne çıkarmışlar... yani akılda kalacak bir çok olay var bu klipte. bu kadar emek var ama yıllardır aklımda kliple ilgili kalan tek şey, bu olay. olayın gelişimi şöyle oluyor:

katedralde axl rose ile stephanie seymour evlenir. eve geçilir, naif bir parti düzenlenmiştir. şık insanlar eğlenmekte, gülmektedir. ama şarkının ismiyle alakalı olarak birden yağmur yağmaya başlar. herkes kaçışmaktadır. ve işte bu sırada, tam 6:59 da, adını hala bilmediğimiz, klipten sonra kendinden haber alınamayan o adam ortaya çıkar; pastayla ilişkisi nedir bilmiyoruz ama koşarak pastanın üstüne atlar. işte o saniyeler:

görsel

herkesin bir teorisi var bu konu hakkında. benimkisi bu adamın ilk defa yağmur görmüş olduğu şeklinde. bir aksiyon filminde bombadan kaçan adam gibi siper arkasına atlamasını ancak böyle açıklayabiliyorum. izlemek isteyenler için işte o klip:

http://www.youtube.com/wa...UC-UaAxE&feature=fvst

lütfen biri bu adamı bulsun, herkesi aydınlatsın. harcanan bu kadar paraya, emeğe, en önemlisi şarkıya yazık. ayrıca bu gerçeği öğrenmeden ölmek istemiyorum ulan...