bugün

yürüyerek bir yere gitmek sonucu terlemek. cama çıkmak sonucu terlemek. terlememek için hareket etmemek sonucu.. evet bildiniz.
yapış yapış haller.
sivrisinekler

toplu taşıma araçlarındaki hezimet.
çalışmak. hem de turizm cennetinde.
Eğer istanbul da yaşıyor ve toplu taşımayı kullanmak zorundaysanız ter kokularindan ölebilirsiniz.
Yaşanılan şehirdeki fazla nem+ Ateş gibi esen rüzgar, saat 17'00 den önce bisiklete binilmiyor mesela.
Direk yazın kendisi kötü.
cumartesi günleri çalıştığım zamanlar ipne arkadaşlarımın o koy senin bu kumsal benim gezmesi(idi). artık tek sorun yakın gelecekte para olarak gözüküyor. kamping yapacak olan bünyemde bile "haftada 1 kamp nasıl yaparım" muhasebesi hasıl oldu.

derdimi sikeyim.*
Yazın kötü yanı yok bizim bir dediğimiz bir dediğimizi tutmuyor. Yazın kışı, kışın ise yazı arıyoruz. Bir de ilkbahar ve sonbahar aradığımız zamanlarda oluyor tabii.
Terlemek.
güneştir.
tabi kimse çalışmıyor yazın heralde,metrobüs ter kokuları.
Benim gibi kilosu 3 rakamlı olanlar için sıcak olmasıdır abi. Vıcık vıcık terleriz. Şahsen her gün duş almaya, kokmamaya özen gösteririm ama gün içinde ter çok rahatsız eder beni. Deodorant da çözüm falan değil. Tek çözüm kilo vermek. Veriyorum da zaten çok şükür. 142den 125e. Durmak yok vermeye devam.
kışın en azından bir şekilde ısınabiliyorsun ama yazın sıcakladığında serinlemek accayip zor oluyor.
sıcak
başka biseye gerek yok zaten.
Şüphesiz nemdir.
Klimasız ortam dışında sevişilememesi.

Onun dışında bi sıkıntım yok.
Antalyada yaşamak.