bugün

Zamanı geri alabilmesi o kadar isterdim ki güz. 25 Nisan gününe mesela uzun uzun görüp konuşmuştuk güzel güzel. O kadar mutluydum ki o gün. Sanki çocukluk oyuncağım tekrar bulmuş gibiydim. Keşke hep o günkü gibi güldürebilseydim seni mesela. Hiç bir gerginliğe yol açacak Bi aptallık yapmasaydım. Seni biraz daha fazla tanıma isteğime yenik düşmeseydim keşke. Keşkelerin de Bi anlamı olsaydı keşke. Bi şeyler değiştirebilseydi. Ama olan oldu artık. Pamuğu okşarken kirlettim, ipeğin güzelliğini hissedeyim derken örseledim, kelebeği incittim anlayacağın ayı yine yavrusunu severken öldürdü... işin kötüsü belki Bi ihtimal seni görme sana sarılma ihtimalim varken onu da mahvettim. Galiba benim olayım bu artık. Benim seni görebileceğim tek şey sağdan soldan çaldığım pixel pixel resimlerin. Velhasıl ne zaman geriye gider ne o güzel an şimdiye gelir. Ama merak etme ben zaten 12 yıl sensiz seni sevdim. Kuvvetle muhtemel bundan sonra da bu böyle devam eder.
genellikle küfür ve hakaret içerikli mesajlar oluyor. o mesajları gönderdiğimde bir gerizekalıyla, daha fazla muhabbet etmek zorunda kalacağımı düşünür geri silerim.
Gönderip ne olacak sanki laftan sözden anlayan mi var amk başına buyruk götüne kuyruk insanlar için hiç uğraşmayın. Karşılık alamadiktan sonra mesajları göndermeye lüzum yok.
15 sene falan olmuştur sanırım.
'ben hatalarım için, sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi.'
sabaha karşı 03:00 - 04:00 arası, hafif çakır keyif ve berbat bir ruh hali... her yerde sorunsuz çeken türkcell, 3 kere falan üst üste denememe rağmen şebeke yok diyerek bu mesajı gönderememişti.
ben de vardır bir hayır diyerek göndermekten vazgeçmiştim.
Kıvırcık Ali den unutamadım türküsünü tüm sözleri...
Epeydir oluyordu.

Sonra ne yazarsam yazayım aynı cevabın geldiğini fark ettiğim an yazmamaya karar verdim.

Demek o mesajı almak istediği biz değiliz.
Vazgeçtim tamamen.

içinde bulunduğum durum itibariyle zamanı geçmiş bir duygu içindeyim. Duygunun zamanı geçmişte ben o duygudan geçememişim.

Kavimler göçü yaşanmış; her şey ve herkes bir yerlere dağılmış ama ben yerimde sabit kalmış gibiyim.
Ne sağımda o, ne solumda. Her yer onsuz yabancı.
eğer yazılıyorsa gönderilmelidir ya da hiç yazılmamalıdır, ne o öyle.
"Içimde kanser olacağına dışımda konser olsun" diyip yazar yollarım.
Sesini özledim.