bugün

ben pcde deli gibi proje tasarımı yaparken patron yanıma gelse...

evlat bugün çok yoruldun hadi siktir et projeyi sonra yaparsın deyip, al benim giuliettayı sekreter şule hanımla birlikte güzel bir haftasonu tatiline çıkın, haa merak etmeyin otelde yerinizi ayırttım bile 1 ay önceden, çok dolu oluyor valla şimdi yer bulamazdınız eheh dese,

şule, deephouse aşkım ne zamandır sana açılmak istiyordum yi beni dese, ben giuliettayı nerden çalışıyor lan bu diye kurcalarken benzin ibresine gitse gözüm, yüzsüzlük edip patron yaptın bi hayır bide benzin parası at bana desem,

patron merak etme evlat şirketlerin %51 ini senin üstüne geçirdim zenginsin şuan köftohor dese, ben arabayı sürerken şule blowjob yapsa...
Zall'ın sözlüğü bana hediye etmesi. Şuan olmasada olur yarın da olabilir yani cok sabırlıyımdır ben beklerim.

(bkz: olma mı Ama ama nedeeeennnn)
Sırt çantama bir kaç eşya alıp gidebilmek.
hoşlandığım kızın işten izin aldım filmi beraber izleyelim demesi.
biri aniden eve ışınlasın gel evladım seni dünyanın en güzel koylarından birine tatil için götürüyorum desin, sonunda böbreğimi alacak olsa bile koşarak kollarına atlarım ulan.
Talih Kuşu filan değil direk sürüsü gelsin başıma.

(bkz: büyük düşünmek)
lapa lapa kar yağması.
Birazdan süper loto'yu kontrol edeceğim, anladınız siz onu.
annemin sırtına lahmacun küreğiyle vurmak.
tatlı, masum ve cin fikirli olmayan bir kız.
Upuzun bir mesaj gelse şöyle, sevinerek okusam.
ummadığım taş.
ataların sözü havada kalmasın.
(bkz: ummadık taş baş yarar)
ösym'nin arayıp sınav sonucunuzda bir yanlışlık olmuş demesi ve istediğim üniversiteye yerleşebilme hakkı tanıyıp burs bağlaması...
(bkz: hayaller hayaller)
Guzel bir mucize.
Zall bana mesaj atarak, " seni moderatör yaptım sygcim, sen de herkesin mesajlarını okuyabilirsin artık " dese...
Kafa dengi ve hafif kültürlü bir bayanın mesaj atarak muhabbeti başlatması.
askerlik.
dar bir delik, başına girsin isterim.
Yeni kavrulmuş sıcak badem olabilir. sıcak olan herhangi bir şey de.
Sevdiğim arasın.
Şakaydi diyip geri dönen amcam. Nolur uyandigimda şaka yaptik desin biri yaa.
Sevilmek.
Kaşarı tazecik erimis pizza ben başımdan da yerim yeter ki gelsin.
aşeriyorum kusuruma bakmayın.
doktor arayıp türk filmlerindeki gibi .... hanım tahlilleriniz karışmış bu büyük hatayı düzeltmek için sizi rahatsız ediyorum desin.
sevgilim göğsünde uyumaya geliyorum desin ve inanılmaz şekilde içim rahat olsun.
büyük şeyler daha geçiyor aklımdan... ama en olabileceği sağda başka bir sekme açıp saçma şeyler izleyecek olmam.
Yakışıklı bi erkekle eglenmek isterdim barda. Neyse yatayim en iyisi *