bugün

bütün borçlarınız sıfırlandı

mesela.
neredesin? geliyorum yanına gibi pek tatlı şeyler.
Ben ölmedim. Şu an iskele de seni bekliyorum.
iyi geceler askim.
(bkz: cok yalnizim ulan sozluk)
bir özür bekliyorum çokmu sözlük...
sevgi- ask ve romantizm iceklidir muhtemelen. Bu saatte anca boyle seyler mi olurdu, hatirlayamadim, unutmusum lan.
"goooooooooooooool 2 drogbaa laaaaaannn" olabilir mesela.

edit: asist ondan geldi yalniz swh
içerik önemli değil sms gelse kafi. sms buldum bi de içeriklisini arıyorum lükse bak.
eskimeyen eski bir sevgiliden "çok yalnızım" gelse tadından yenmezdi...
adıma açılmış ve içinde 894.638.374.278 lira olan bir banka hesabı.. ah ahhh...
1 yıl bedava konuşma kazandınız (avea) (bkz: uyanmak)
seni fark etmediğimi düşünüyosun ama gözüme çarptın ve o andan beri aklımdan çıkmadın.

tam olarak bu. hayal kurmak güzel şey.
valla şu an çok da seçim yapamayacak, herhangi bir sms e bile aç olanlar vardır belki. hani ben değilim de benim bi arkadaşımın arkadaşının başına gelmiş yani şey olmasın
Cama çıksana bir dakika sana süprizim var..
yavşamaya yönelik bir mesaj.
içerikten ziyade kimden istediğinin önemli olduğu smstir.
fifa, Juventus-Galatasaray maçında hakem kassai nin maçı juve lehine yönettiği kararına vararak galatasarayın 3-0 galip olmasına hükmetti.
Aşkım babam mesajlarımızı görmüş. "kim bu lavuk" dedi. ne olur sinirlenme tamam mı?
Canim ben tam bi malim bu aralar gotum yukarda geziyorum ama bi kac gune kapinda yatmaya baslarim yine salakligimdan sana diklendim yigitlige bok surdurmeyeyim diye ama nasil? opuyorum canim pisman olunca gorusuruz.

Tabi canim gorusuruz.
seni uzun zamandır görüyorum takip ediyorum. ve sana gerçekten aşık oldum. * * *
seni seviyom gizemli kiz jale.
Ömrüm Senin...
tebrikler, şu anda yepyeni bir mercedes e class sedan tipi bir otomobil kazandınız. sizi en kısa sürede mercedes-benz koluman otomotiv ankara şubemize bekliyoruz.
hattınızda 20

tl bulunmaktadır.
görsel