bugün

Müşterime 12 daireyi satmak. Gelsin paralar.
Bir iş bulmayı umuyorum. Hayırlı bir iş. Ama iş aramıyorum internetten başvuru yapıyorum. Burdan istanbul avrupa yakasındaki işverenlere seslenmek isterdim ama bana iş vermez bunlar. Neyse, umarım güzel bir gün geçiririz.
hemen gece olmasi.
Güzel bir kahvaltı. Hiç tanımadığım Kuzenlerimle güzel bir buluşma olsun. Huzur, mutluluk herşey.. Ah ve de umarım bugün arar *
Ders bir an önce bitsin.Enerjim yerinde olsun sporunu aksatmayayim.Akşam 1 saat kadar kitap okuyayim. Sonra film, PC takılırız...
akşam olsa da uyusak ulan bu nasıl gün.
Biraz olsun huzur, biraz olsun mutluluk, biraz olsun sessizlik allahım. çok bişey istemiyorum. hepsinden birazcık.
Biraz olsun uyku,biraz olsun insaniyet.
Bu güzel günden beklentim önce huzur, sonra sözlüğümle başbaşa bir gün geçirmek.
Bir beklentim yok.
Umutlu , bol bol gülümseyebileceğim ve evime döndüğümde harika bir akşam yemeğinin ardından güzel bir film izleyip - birkaç sayfa kitap okuyup uyuyabileceğim bir gün olsun. Kısaca güzel bir gün olsun.
Hepimiz için ...
Birisi çıkıp bana hediye falan alsın istiyorum.
Clipper çakmak bile olur.
Ya da güzel bir söz.
Çok şey istemiyorum.
Ödemeleri bi halledeyim yarın akşam aç yatsam da olur beklentisidir.
çabuk bitsin , çok soğuk olmasın , bi de bir iki sınav açıklansın yüksek beklediklerimden başka bir şey istemem
olmayan beklentidir. uyku da gelmez ya zaten bundan hallice. uyanmak için bir sebep yoksa uyumak haram gelir biraz. gece kalsın hep günler. gündüzlerin zifirisinden epeyce yorulduk.