bugün

Güzide sözlük yazarlarımızın yatak arkadaşlarıdır ki canlı olur, cansız olur uçan - kaçan olmaz.
Evimizde 3 köpek, 6 kedi olduğu için 3 kedi 2 köpekle yatıyorum. Civarda mevzilenmiş 2 kedi daha var. Vay adiler!
Şu israillilerle anlaşıp eve Iron Dom kurduriciim, gelen kedi Hamas'ın kucağına amk. Savaşacaklarına kedi baksınlar.
Gece kendi odasından çıkıp benim yanıma yatan psikopat bir arkadaşım var o sayılır mı?
yastık ve battaniyem.
Her gece itinayla bana pandik atan kedim. Koca yatağın %80'i onun.
şiri’dir. yavru bir rottweiler, açık kahverengi bacaklı ve yuvarlak popolu. yerim.
görsel
bu gece yanımda piliç yok. olsaydı bile hepsi sırdır ve hiçbirinin diğerlerinden haberi olmaz. böyle bir durumda size mi söyleyeceğimi sanıyorsunuz acaba?

bütün piliçlerim değerlidir. prensip gereği her biri yalnızca benim bildiğim isimsiz kahramanlardır.
English home’dan aldığım peluş battaniye. Yuvarlayıp dürüm yapınca sarılmaya yarıyor, sarılınca ısınıp ortalama insan vücut sıcaklığına yaklaşıyor, yalnız uyuduğumu unutturuyor. Seviyorum.

Not: english home ile reklam anlaşmamız yok.
görsel
görsel
bırak yatağı, bu koca ülkede yapayalnızım.. 168 milyon insan içinde bir tane sevdiğim yok.
(bkz: güzel karım)