bugün

nefes almak.

şaka şaka; tabii ki hardcore çılgınlıklardır. dün 95 entry ile en çok entry giren yazar olmuşum. farkında olmadan yaptığım en büyük çılgınlıktır. bu sabahki şaşkınlığıma tanık olmalıydınız. hasiktir ya dedim ofis bomboştu neyse ki. *
bir günde 400 entry girmiştim.
bir saat nete girmedim.
Bugün hatta yaklaşık yarım saat önce bana bi motosiklet çarptı. Hemde kaldırımda yürümeme rağmen. Yere yapıştım tabi. Ama o yere düşüş anı baya bi hissizdi. Sevmedim pek. Sonrasında ayağa kalkıp hiç bişey olmamış gibi motosiklet kullanıcısına bakıp sıçayım senin frenine. Allah belanı versin diyip üstümü silkeleyerek cool cool yürüdüm. Bence çok çılgıncaydı.
400 kişilik erkek yurdunda kalmak.

Gerisini siz düşünün.
Lunaparkta adrenalin'e bindim.

Ölüyodum amk.
Birgun boyunca oturdugum koltuktan hic kalkmamak.

Ve bunu bir hafta boyunca uygulamak.
Zombie makyaji yapıp Kızılay sokaklarında gezmek (bkz: zombie walk) en dikkat cekeniydi.
lise 2de arkadaslarla metro da yürüyen merdivenin kollarına yatarak yukarı çıkmıştık insanların kinayici bakışları arasinda.
sevgili zoruyla gidilen hobbit 2 de can sıkıntısı sonucu arkadaşımla flaşla fotoğraf cekinmemiz akabinde görevlinin el feneriyle bizi uyarmasi en utanç verici olanlarindandir.
Yine en yakın arkadaşımla sinema da film aralarında film degistirmemiz de yaptığım cilginliklardandir.
Sınav senesi içip içip kusmak dağıtmak ve hiçbir şeyi sallamamak sonrası malum açılan şemsiye falan filan.
Kuyumcuya gidip Altın bulduk dediydik. Eylül ün başı gibiydi izmir konakta ki bir kuyumcu da.

Adam az çakal çıkmadı bize ben size onu eritirim ama 4 te üçü benim dedi yoksa devlet yarısından fazlasını vergi olarak alır dedi.
- okuldan kaçmak için 3 kat aşağıya atladım ayağımı kırdım
- lise ilk sınıfta topumuzu çalan son sınıflara ana avrat düz küfürler ettim felaket dayak yedim.
- küçükken mahallediki bütün bakkalları geziyordum. dondurma dolabı açık olanlardan dondurma çalıyordum.
- ilkokulda tasolarımı almaya çalışan bir grup mardinli çocuğa saldırdım birisinin burnunu kırdım, iyi dayak yedim ama tasolarımı vermedim.
- lise'de iki çocuğu bıçakladım*.
- yıllarca mahalledeki sarhoşları zevk için tokatladım.

hatırladığım kadarıyla bunlar var. çoğundan dolayı çok pişmanım*.
Mısır patlatmak
Patır Patır cikardigi sesler,
patlamayan arada kalanlar için üzülmek patlayacak mi diye bir heyecan bir endişe ile beklemek daha fazla anlatamiicam Berkcan.
boğaziçi köprüsünden ortalama saatte 100 km hızla, benzinli rc araç ile geçmek.
(bkz: kıtalar arası rc araç ile geçiş)
(bkz: dünyada bir ilk)
(bkz: video ile sabit)
evli hemşirelere aşık olup seni seviyorum demek.
zamanında antalyada aktur lunapark da bulunan max a binişim şimdi binsem kalpten giderdim herhalde.
Vakti zamanında chpye oy vermiştim, şimdi ölesiye pişmanım ey dostlar. Neyse ki ak partimiz geldi doğru yolu bulduk.
tanimadigim, dilini bilmedigim bir sehirde cebimde 5 kurus olmadan, telefonsuz, kimliksiz dolasmistim. üstelik kaldigim yer sehir merkezinde degildi bir bucuk saat kadar merkeze tek basima yürümüstüm. cilginlik degildir ama 18 yasinda bir kiz bunu yaptigi icin cilginliktir bu devirde.
Arkadaşlarla sınıfta deve güreşi oynarken arkadaşın kafasına kolumdaki alçıyla vurmuştum. Alçı kana bulandı.
okul gezisinde Yeditepe universitesinin erkek yurdunda oda da tek kalmak.
Ablam, ben ve kuzenim evdekiler uyuyunca gece Taksim'e kaçmıştık. Sabah döndüğümüzde ablam fırına simit almaya çıkmış gibi bi tablo çizmişti.
devamsızlıktan kalmak. bile isteye. evet.
az önce yaptığım çılgınlık yerimden kalkıp su içtim geri geldim. çok çılgıncaydı.
otobüste giderken hiç bir yere tutunmadan seyahat etmek.
bütün cesaretimi topladım ve uludağ'da hesap açtım sonra yazmaya başladım.
şimdi modlardan bir çılgınlık yapıp beni yazar yapmalarını bekliyorum. inancım sonsuz.
rafting sonrası bun-gee jumping yapmak. hayır sorun bun-gee jumping yapmak değil aslında. şakacı bir çalışana denk geldim. adam bağladı, hazırladı vs. dedi ki "hazır mısın?" ben de gayet kendimden emin bir şekilde "tabi ki hayır!" dedim. adam "peki istediğin zaman atla o zaman" dedi. peki dedim içimden. ayağımın birini attım boşluğa ve arkadan telaşlı bir ses "lan bağlamamıştım dahaaa!"

aşağı düşerken ne gibi tepkiler verdiğimi ya da hangi küfürleri ettiğimi tam hatırlamıyorum; fakat hayatımın gözlerimin önünden bir film şeridi gibi nasıl geçtiğini çok iyi hatırlıyorum. abiyi de buradan saygı ve sevgiyle anıyorum. ibine.