bugün

yazarların yaptığı çılgınca eylemlerdir.
Misafirlige gelen babanin arkadasina evi gezdirirken adamla sevismektir.
saat 10'dan sonra büfeye gidip bira almak. çok çılgıncaydı.
karşıdan karşıya sağıma ve soluma bakmadan geçmek.

(bkz: elleri titreyerek yazan yazar)
1. Sinifta Kağıttan baka baka kopya çekmiştim de yakalanmıştım bir defa.
Öğretmenin kafama bi tane hafifçe vuruşu filan çok cilgincaydi. Unutamam. Çılgın Travma.
evlenmek.
Siyah ojeyle teravihe gitmek.
gece karanlıkta tuvalete gitmek.
97 model,ford fiestayla iki bmw yi birden sollamak.
iki bigmac'i üst üste koyup ısırmak.
Düşündüm en çılgını cidden buydu.
Çok acı veriyor sözlük..
akşam sarhoşken bir sokak arasına işemek.
yurtdışı oturum izni kartını öğrenci kimliği diye üniversitenin güvenlik görevlisine gösterip geçtikten sonra geri dönüp, ya ben canlı bomba olsaydım, niye işini düzgün yapmıyorsun diye sormak.
interrail yapıyoruz. fransadayız. o ülkedeki son gecemiz. polis bişeyler sordu anlamadık. pasaport sordu sanırım ama
pasaport emanetteki çantalarda kalmıştı. sonra bu kızıp bağırmaya başladı. sokakta bi biz varız ama. 3 erkek. allahtan 2 kız arkadaşımız bizimle değil. arkadaş bunun suratına gömdü yumruğu. şok! hepimiz ayrı yönlere dağıldık. sonra yarım saat sonra garda biraraya gelip kızları da alıp ilk trene atlayıp italyaya kaçıverdik.
Arkadaşın burnuna ossurup kaçmak.
Balkondan aşagi tukurmek.
Bi keresinde duvartaki sineği ereksiyon halindeki penisimle vurmaya çalıştım. Çok çılgınca bence.
Bir yaz boyunca bizim burda antalya da bi otelde musteri gibi davranip havuzundan saunasindan ve ogle yemeklerinden faydalanmistim. Otelin bilekligi vardi aynisindan buldum. Tipim de hafif avrupai oldugundan cakmadilar. Ha bide cok guzel alman aksanli ingilizce konusurum. Gurur duymuyorum ama guzeldi lan.
benim yaptığım en çılgınca şey sigarayı burnumdan çekmek oldu.
cocukken uzaktan kumandali araba alirdim paso. sikilinca acardim motorunu pervane, çay karistirici gibi inovatif projelerde kullanirdim. 9 voltluk pil takinca daha hizli dönuyodu diye sen git bozuk bi adaptorun kablounu kes. 220 voltu findik kadar motora ver. ne olcak anasini satim evdeki tum ampuller patladi sigortalar yandi. hali alev aldi.

bide o anda misafir vardi evde. patlama sesinden hepsinin ayagi gotune kacmis. bide onlarla ugrastik.
O sayılmaz kezo hem sen yapmamıssın baya tecavüze uğramıssın( şuan aynı şeyisana tekrar yaşattım galiba).
son paramla istanbula tren bileti alıp gitmek hem de sırf birisine hediye vermek için.
yaklasık 2 3 sene önce bir kızı sevmiştim.
ha birde yemek yediğim mekanda garsonu çağırmıştım, iplememişti tabi. bende parayı fazlasıyla masanın üstüne koyup çıkmıştım.
yağmur altında duş almak. bayağı böyle şampuanlı falan.
ha şampuanlıyken yağmur dinmeseydi herşey daha güzel olabilirdi. swh
Bizim köyün arkasında dağ var ve bildiğin ön yüzü kaya. Neyse toprak olan itinişi dediğimiz yerden ağrı çıkalım dedik, oradaki akraba ufaklıklara güvendik. Lan bizi yönlendiren cimcime önden kaptırıp gitmesin mi. Biz de kardeşiyle kaldık kayanın dik uçurum tarafında. Yanlış bir harekette yuvarlanıp gitmek garanti yani o derece. Neyse bağırdık çağırdık gel yardım et diye. Elden tutup dengeledi bizi yolumuza devam ettik. Bu anı hiç unutmam gibime geliyor.

Bu arada memleket (bkz: şebinkarahisar)
fıskiyenin altında deli gibi ıslanmak.o an fıskiyeden gelen suyun temiz olmadığı bile umrunda olmuyor insanın...