bugün

küs olduğum birinin doğum gününü kutlamıştım. suratındaki şaşkınlık her şeye değerdi.
sonrasında konuşmamaya devam ettik. hala konuşmuyoruz. *
hiç tanımadığım bi grupla kavgaya gittim.
şöyle ki (bkz: zall neden mesaj gönderemiyorum)
Kız arkadaşın ailesi evde ve hatta uyanıkken ikinci kat balkonundan kızın odasına girmek.
gecenin üçünde silahlı 30 kişi etrafımı sarmıştı. Dedim erkek olan tetiği ilk çeker. Hepsi şaşırdı ne kadar da cesurmuş dediler. içinizde adam yokmuş deyip birinin silahını aldım, kafama sıktım. Görüyo musun ne yiğit ne cesur adam falan dediler. Sonra azraile ölmüyorum ben falan dedim çok cesursun tamam yaşa dedi. Böyle işte bizim hayatımız hep cesurluklar.
Hareket halindeki minibüse binmek.
Birkaç yıl önce rottweiler saldırısına maruz kaldıktan sonra cüssesi büyük köpeklerden köşe bucak kaçan biri olarak sarhoş halde arkadaşa tutunarak yürürken, üzerimize doğru gelen 10-15 köpeği sırf bir an önce eve varıp sızmak için hiç umursamadan üstelik aralarından geçerek eve gitmek. Eve geldikten sonra bi titreme geldi ama korkudan beti benzi atmış normalde melez sayılabilecek esmerlikte arkadaşı beyaza dönüşmüş görünce katıla katıla gülerken ve arkadaştan tekme yerken hepsi geçti.
kadın doktorun saçını başını yoldum.
2 defa zall'ı tokatladım. sağ lobdan.*
Atatürk havalimanında çıkış kapısından girmeye çalışmıştım ve görevli beni döverek dışarı attı.o günden beri hep çıkış kapılarına uyuz olmuşumdur. (bkz: köprüden önce son çıkış)
Son dakika penaltisini kullanmak.
Valla daha bitmemiş olan iskele çubuğunda 10 dk Yürüdüm kıştı bide iyi düşmemiştim ama keyif o biçim.
Fizik hocasının yaptığımız uçağı yakalayıp kim yaptı lan bunu ? Sorusunu tek tek tüm sınıfa sorarken sıra bana geldiğinde
- ben yaptım lan ben yaptım nooolcakk? ? Demem olabilir.

Bir de okula sarhoş gitmiştim. Evet.
Pitbull a tekme atmak.
Bes parasız ve eşyasız aile evinden ayrılıp kendi evime çıkmak.
kombiyi açmadan duş almak.
Uyanmak.
o kadar seneden sonra okulu bırakıp dönmek.. hatırlamak iyi geldi..

(bkz: cesaret)
Sevgili için demir parmaklık ve güvenlik görevlilerine rağmen ankarada bir yurda 1 hafta kaçak girip çıkmak.
(bkz: eskidendi çok eskiden)
Denize çıplak girmek.
okul duvarlarını ve alt geçitleri boyamak, ulan ne çok güvenlik kameraları var.
müdürün suratına küfretmek.
bmw s1000rr ile 290 km ile giderken gözümü kapatmak.
Önümdeki araca çarpacağımı sanıyordum niye bu kadar uzun sürdü diye gözlerimi bi açtığımda kurtulduğumu anladım.
call of duty oynarken karşı base'e koşturmak.
Gandalf'ın elinden siktiğimin küresini almak. Sonra sauron tersten gösterdi ebeminkini.