bugün

kişisel alanıma müdahele. benim de sınırlarım var, sevmediğim kabul etmediğim şeyler var. yerini bilceksin durcaksın orda. ben susuyorsam sen de sınırını bilceksin.
(bkz: yalan)
kim olursa olsun yakaladığım anda gözümden düşer.
(bkz: c ronaldo artistlikleri)
az değildir ama benim için ilk başta fütursuzca çiğnenen sakız sesidir.
- yalan
- beklemek
kendinin farkında olmamak. mesela şişmansan, kıvırtarak dolaşmayacaksın, tayt giymeyeceksin arkadaş. sesin kötüyse milletin içinde bağıra çağıra şarkı söylemeyeceksin ve daha binlercesi...
yaftalamak, yaftalanmak, yaftalayanlar. kısacası yafta.
sinir edilmek. Başkasına yaparken güzel oluyor da bana yapılınca katlanamıyorum.
hoşlandığım kızın beni umursamaması, deli oluyorum arkadaş!
kavgalarda analara sövülmesi.
sorulan ahiret soruları.
4' ncü senemde ' nasıl alışabildin mi üniversiteye' diye sorulan soru.
"hiç mi yok" sorusu.
tükürdüğünü yalayan tipler.
Inboxta taciz edilmek.burasi yonja ya da bilimum tanisma sitesi degil ki guzel muhabbete her zaman acigiz ama vucut olculerimi soran bir erkege tahammulum yok.
Tanışalı uzun süre olmamış, muhabbetimizin bir sınırı olduğu insanın sigara paketime uzattığı ele tahammülüm yoktur.
ota boka genelleme yapip,insanlari genellemeye kurban eden zihniyetlere tahammulum yok.
hiçbir şey bilmeden ota boka biliyormuş gibi sallayan tipler.*
hayatta tahammül edemediğim tek şey kibirdir. kibirli konuşan sanki kendini bir b.k zanneden ama aslında bir s.k.m olmayan tipler var ya işte onlar benden uzak dursun.
inançlara hakaret eden ateistlere, allahsız kuduz köpeklere.
çok ve boş konuşan insanlar, yaftacılar ve ukalalar
ortam yumuşasın diye yapılan iki geyik muhabbetinden sonra insanların hemen yavşaması, sınırını kaçırması ve bir daha eski haline dönememe sidir. yahu kardeşim sizin yüzünüzden hep ciddi takılmak zorunda mı kalacağız?
her konuda illa ki bir fikri olan insan tipi.
yazarlar da insandırlar ve sinir sistemleri mevcuttur.
akıllı olun delirtmeyin bizi.
amınıza koruz.
Saygısızlık. Bencillik. Ruhsuzluk.